MURAT ŞANSAZ, MECLİS ÜYELİĞİNE ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Sultangazi 9 Ekim 2018 00:28
Videoyu Aç MURAT ŞANSAZ, MECLİS ÜYELİĞİNE ADAYLIĞINI AÇIKLADI
A
a

MHP Sultangazi eski ilçe yönetim kurulu üyesi, Yiğit Erkek Kuaförü sahibi Murat Şansaz, Sultangazi Belediyesi meclis üyeliği için aday adaylığını açıkladı.

2019 yerel seçimlerinde MHP Sultangazi Belediye Meclis Üyeliğine aday adaylığını açıklayan Murat Şansaz, Sultangazi’nin hak ettiği gelişmeyi gösteremediğini savunarak, MHP’li aday adayı meclis üyelerinin yaşanabilir bir Sultangazi için göreve talip olduklarını belirtti.
Şansaz, “Bir Sultangazi’li olarak yaşanılan sorunları bende sizler gibi görüyor ve yaşıyorum. İlçemiz jeopolitik konumu itibari ile gelişmeye oldukça müsaittir. Fakat yıllar içerisinde bizlerinde gördüğü gibi İlçemiz hak ettiği gelişmeyi gösterememiştir. Ben ve arkadaşlarım bu gelişmeye katkıda bulunmak, insanlarımızın beraberce huzur içinde yaşayacağı bir Sultangazi oluşturmaktır” dedi.
 
1000
icon
Süleyman karataş 15 Ekim 2018 18:34

Cıktigin bu yolda basarılar diliyorum murat abi ALLAH YOLUNU ACİK ETSIN

0 1 Cevap Yaz
Enver ERKUN 11 Ekim 2018 11:54

Seni ve düşüncelerini çok iyi biliyor çıktığın bu yolda başarılı olacağına canı gönülden inanıyor seni tebrik ediyorum her daim yanındayız.

0 1 Cevap Yaz
Ergun özturk 10 Ekim 2018 07:43

Sevgili dava ve gönul dostum murat kardeşimin agzındancıkan sözün arkasında hep durmuşdur. Belediye meçlisine girdigi gün konuştuklarını takip edecegine hic bir. Menfata bakmayıp SULTAN GAZİ icin calışacagına eminiz. Ben ve dostlarım hem peşindeyiz. ALLAH. Utandırmasın. Yolun acık olsun. REİS

0 2 Cevap Yaz
Uğur çekici 9 Ekim 2018 20:03

Seni ve düşüncelerini çok iyi biliyor çıktığın bu yolda başarılı olacağına canı gönülden inanıyor seni tebrik ediyorum her daim yanındayız allaha emanet ol

1 2 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat