Murat Erkan: “Superbox’In Abone Sayısı 3’Üncü Çeyrek İtibari İle 551 Bine Ulaştı”

Bilim ve Teknoloji 15 Aralık 2020 16:50
Videoyu Aç Murat Erkan: “Superbox’In Abone Sayısı 3’Üncü Çeyrek İtibari İle 551 Bine Ulaştı”
A
a

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, “Geçtiğimiz bu zorlu süreçte, fiber altyapı olmayan yerlere de Superbox ile fiber hızında internet ulaştırmayı başardık. Superbox o kadar çok sevildi ki geçen yılın aynı dönemine göre abone sayımız 2,5 kat arttı ve 551 bine ulaştı” dedi.

Pandemi ile birlikte artan hızlı ve kaliteli internet bağlantısı ihtiyacı, yeni mobil internet çözümlerine olan talebi her geçen gün artırıyor. Özellikle fiber altyapı bulunmayan yerlerde iş ve eğitim için yüksek hızda internet gereksinimi duyan kullanıcılar yeni çözümlere büyük ilgi gösteriyor. Turkcell’in bu soruna çözüm için geliştirdiği Superbox’ın abone sayısı 3’üncü çeyrek itibari ile 551 bine ulaştı.

Artan dijital tüketimi ve değişen müşteri alışkanlıklarını yakından takip ettiklerini belirten Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, “Geçtiğimiz bu zorlu süreçte, fiber altyapı olmayan yerlere de Superbox ile fiber hızında internet ulaştırmayı başardık. Superbox o kadar çok sevildi ki geçen yılın aynı dönemine göre abone sayımız 2,5 kat arttı ve 551 bine ulaştı. Bu sayı artmaya da devam ediyor. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları her noktada fiber hızda internet bağlantısı sunabilmek için çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat