Muhtarlar kendi içlerinden belediye meclis üyesi istiyor

Sultangazi 25 Ocak 2019 00:24
Videoyu Aç Muhtarlar kendi içlerinden belediye meclis üyesi istiyor
A
a

31 Mart yerel seçimler öncesi Cebeci Mahallesi Muhtarı Zeki Yıldız AK Parti Sultangazi Belediye Meclis üyeliğine aday oldu.

Sultangazi Muhtarlar Derneği Başkanlığı görevini de yürüten Cebeci’nin efsane Muhtarı Zeki Yıldız’a muhtar arkadaşlarından destek geldi. Muhtarlar kendi içlerinden belediye meclis üyesi isteyerek Cebeci Mahallesi Muhtarı Zeki Yıldız’ın yanında olduklarını belirttiler.


Cebeci Sosyal tesislerinde gerçekleşen Programa Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, Ak Parti İlçe Başkan vekili Yılmaz Durmuş, Meclis Üyesi aday adayı Kemal Eyüpoğlu, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Recep Altuntaş, SKM Başkan Vekili Alihan Genç katıldı. On dört mahalle muhtarının hazır olduğu programa Esentepe mahalle muhtarı Haydar Polat rahatsızlığı nedeniyle katılamadı.
Sultangazi Muhtarlar Derneği Başkanı Zeki Yıldız; “HEDEFİM HİZMET “Muhtarları temsilen aday olduğunu açıklayan Yıldız, “Hedefim ilçeme ve bölgeme belediye meclis üyesi olarak da hizmet etmek. Allah kısmet eder, partim aday gösterirse ilçeme güzel hizmetler vereceğime inanıyorum. Seçildiğimde de muhtar arkadaşlarımın da hep yanında olacağım” dedi.
On dört Mahalle muhtarın ortak görüşü  “İçimizden birinin meclis üyesi olmasını istiyoruz. Zeki Yıldız, bölgenin ve ilçenin tanıdığı bir isim, hem destekliyor hem de başarılar diliyoruz” oldu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat