Muhtar Osman Avcılar yeniden aday

Sultangazi 6 Ekim 2018 23:59
Videoyu Aç Muhtar Osman Avcılar yeniden aday
A
a

Eski Habibler Mahalle Muhtarı Osman Avcılar (Dozer Osman) 2019 yerel seçimlerde mahalle muhtarlığı için yeniden aday olduğunu söyledi.

Sultangazi’nin gelişen en iyi mahallelerinden biri olan Eski Habiber Mahallesi için muhtar adayları belirlenmeye başladı. İlk adaylığını Mahalle Muhtarı Osman Avcılar ilan etti.
31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde yeniden aday olduğunu açıklayan Avcılar, şimdi olduğu gibi yeniden seçildiği takdirde mahalle halkının her an ulaşabileceği bir muhtar olacağını dile getirdi.
Yapılacak seçimlerde halkın desteğiyle tekrar kazanacağına inandığını belirten Osman Avcılar: “Halkımın bana verdiği güvene layık olmak için muhtarlığım süresi içinde hizmet etmeye çalıştım. Mahallemin bütün sorunlarının giderilmesi konusunda yerel yönetimlerle işbirliği yaparak, halkıma en iyi hizmeti vermeyi amaçladım. Her zaman olduğu gibi mahalleme hizmet etmek, mahallelinin sesi olmak, sahip çıkmak adına mahallemden 2019 Mart ayında yapılması planlanan seçimlerde yeniden muhtar adayı olduğumu kamuoyuna ilan ediyorum. Değerli mahalle sakinlerimin desteğini bekliyorum” dedi.

1000
icon
Mustafa Avcılar 7 Ekim 2018 23:26

Çok değerli Osman muhtarım; yeniden muhtar adayı kararınızdan dolayı sizi kutluyor, tebrik ediyor ve hayırlı olmasını Allah’tan niyaz ediyorum. Muhtarım, yaptığınız çalışmalarla mahallenizde yaşayanların gönlüne taht kurduğunuzu ve yaşam kalitelerini yükseltmek için gösterdiğiniz çabaları her daim takip ettik. Yeni hedef ve projelerinizle birlikte mahallenizin yaşam koşullarını daha da üst seviyelere çıkarmak üzere, üstlenmiş olduğunuz sorumluluk bilinci içerisinde, çıkmış olduğunuz hizmet yarışında başarılar dileklerimle; Yolunuz açık olsun, Allah yar ve yardımcınız olsun.

0 0 Cevap Yaz
Ahmet Türüt 7 Ekim 2018 20:20

Hayırlı olsun Allah utandırmasın.

0 0 Cevap Yaz
Hayirli olsun 7 Ekim 2018 11:15

Ali yazici

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat