Muhtar Adayı Zehra Cantürk Söz Verdi

Sultangazi 25 Şubat 2019 14:26
Videoyu Aç Muhtar Adayı Zehra Cantürk Söz Verdi
A
a

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi muhtarlık seçimi heyecanı yaşanıyor. Birçok kişi muhtar adayı olmak için başvuruda bulundu.

Yayla Mahallesi Muhtar adayı Zehra Cantürk seçmenlerine ‘ulaşabilir muhtar’ olacağı sözünü vererek destek istiyor. Tüm mahalle sakinleriyle yakın bir istişare içinde olacağını belirten Zehra Cantürk, herkesin kendisine 7 gün 24 saat ulaşabileceğini kaydetti.
Amacının mahalle halkının sosyal ihtiyaçlarını tespit eden ilgilenen ve diğer idari kurumlara en hızlı şekilde ileten bir muhtar olacağını eden Zehra Cantürk;  “Tüm sorunlarıyla en iyi  şekilde yerinde ve zamanında ilgilenen, sadece devletin yap dediğiyle yetinmeyen yeni düşünceler yeni projeler üreten ve uygulamaya geçirmek için gerekli girişimleri etkili biçimde yapan bir muhtar olacağım.
Mahalle sakinlerimizin acı tatlı sevinçli hüzünlü anlarında her zaman yanlarında olan esnafımızla, işçimizle, memurumuzla, büyüğümüzle, küçüğümüzle, yaşlısıyla ve genciyle sürekli diyalog içinde olan her herkesin her an ulaşabileceği bir muhtar olmak için aday oldum.
Mahallemizin daha da güzelleşmesi için halkımızın desteğini bekliyorum. Sadece eş, dost değil, bütün herkesin muhtarı olacağım. Vaat etmiyorum, söz veriyorum. Bütün sorunlar hallolacak” dedi.


 
1000
icon
Celal 8 Mart 2019 08:55

Verdiğin sözün arkasında olacağı na inanıyor ve yolun açık olsun diyorum allah doğru bildiğin yoldan ayırma sın inşallah ben devam diyorum

0 0 Cevap Yaz
Kader Vatansever 26 Şubat 2019 07:51

Başarılar dilerim canım sana bütün kalbimle inanıyor ve güveniyorum. Kadınların dokunduğu her yer güzelleşir tabiki Zehra Cantürk eveeet evet hiçç kaçarı yok.

0 0 Cevap Yaz
Bilge çelik 25 Şubat 2019 16:23

Canım benim senin güzel şeyler yapacağına inanıyorum her şey Gönülçe olsun inşallah genç ve dinamik tik ve zekalı olduğun için çok şeyler yapmaya çağına inanıyor

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat