MHP Sultangazi İlçe Teşkilatı'ndan MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye ziyaret

Sultangazi 5 Ekim 2018 10:56
Videoyu Aç MHP Sultangazi İlçe Teşkilatı'ndan MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye ziyaret
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarete, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, İlçe Başkan Yardımcısı Taner Balcı, Teşkilat Başkanı İbrahim Bulut ve MHP Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Selami Akpınar katıldı.
İlk olarak Milliyetçi Hareket Partisi Kurucu Genel Başkanı Merhum Alparslan Türkeş'i Beştepe'de bulunan kabrini ziyaret ederek dualar ettiler.
Önderlerini kabirleri başında ziyaret eden heyet daha sonra sırasıyla Teşkilat işlerinden sorumlu genel Başkan yardımcısı Edip Semih Yalçın, Ekonomik ve sosyal politikalardan sorumlu genel Başkan yardımcısı Emin Haluk Ayhan, yerel yönetimlerden sorumlu genel Başkan yardımcısı Sadir Durmaz ve araştırma - strateji geliştirmeden sorumlu genel Başkan yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’i  makamlarında ziyaret etti.

Lidere ziyaret
MHP Sultangazi İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri en son ziyaretini MHP Genel Merkezine gerçekleştirdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.

MHP Genel Merkezinde Sultangazi İlçe Teşkilatını kabul eden Bahçeli, Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.
Yaklaşık 30 dakikalık görüşmenin ardından heyet Genel Başkan Devlet Bahçeli ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi. 


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat