MHP Sultangazi İlçe Başkanlığından Kamuoyuna

Sultangazi 14 Şubat 2018 16:27
Videoyu Aç MHP Sultangazi İlçe Başkanlığından Kamuoyuna
A
a

Sultangazi kamuoyuna 11 Şubat 2018 pazar günü Sultangazispor, Çanakkale Yeniçanspor arasında bal ligi maçında istenmeyen hadiseler vuku bulmuştur.

Tabi ki hiç bir şekilde bu tür hadiseleri tasvip etmiyoruz.
 Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren, vatan bayrak sevdalısı Sultangazisporumuzun adı bu tür olaylarla anılması bizi derinden üzmüştür.
 Ülkemizin kritik dönemden geçtiği bu günlerde tüm Sultangazililerin hassas olduğu, vatanın bölünmez bütünlüğü ezan, bayrak, vatan kutsallarımıza söz söylenmesi Sultangazilileri derinden üzen ve yaralayan konulardır.
 Ne rakiplerimiz ne de bir başkası Sultangazi halkına takımına taraftarına canımız pahasına karşısında olduğumuz vatan haini terör örgütü ile bağdaştıramaz.
Sultangazi halkı vatanına bayrağına sevdalı kişilerden oluşan vatan bayrak sevdalılarının yaşadığı bir ilçedir hiç kimse bizim ilçemize bu tür hakareti edemez etmemeli.
Bizlerin vatan bayrak sevdasını sorgulamamalı sorgulayamaz da. çıkan olaylardan dolayı başta misafirimiz Çanakkale  Yeniçanspor camiasından ve Türk milletinden özür dileriz.
Her iki takımımıza da geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.  Bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum.
Spor dostluk, kardeşlik, birleştirici bir etkendir bunu farklı mecralara da kimse çekmesin. sonuç olarak yaşanan hadiseyi tasvip etmiyoruz. keşke olmasaydı bundan sonraki süreçte herkes daha duyarlı dayanmalıdır.
Sayın kamuoyu Sultangazisporun yöneticileri taraftarları oyuncuları ve Sultangazililer vatanını, bayrağını, ezanını, devletini seven şerefli insanların yaşadığı Türk milletinin onurlu insanlarıdır. Lütfen kimse ilçemize bu hakareti yapmasın. Afrin’de mücadele eden kahraman Türk ordusuna dualarımız şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum
 ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
"NE MUTLU TÜRKM DİENE"
 
Yusuf Özel
Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi ilçe başkanı
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat