MHP Sultangazi'de 50.Yıl Coşkusu

Sultangazi 23 Şubat 2019 15:14
Videoyu Aç MHP Sultangazi'de 50.Yıl Coşkusu
A
a

Milliyetçi Hareket Partisinin, 50.Kuruluş yıldönümü Sultagazi’de kutladı.Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda gerçekleşen Milliyetçi Hareket Partisi’nin 50. Kuruluş yıldönümü programına MHP MYK Üyeleri İbrahim Ünal, Temel Bedir, MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı  Av. Abdurrahman Dursun, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu,Muhtarlar,STK Başkanları, İlçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.
Gecede ülkücü camianın efsane sanatçısı Osman Öztunç, sahne aldı. Öztunç sahneye katılımcıların alkış, slogan ve ıslıkları arasında girdi. Sevilen şarkılarından "Mehmedim" isimli parçasıyla başlayan Öztunç, “Bir elinde 14’lü, Üsküdar ’’ türküleri baştan sona kadar salonu coşturdu. MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel; “Sultangazi İlçe Başkanlığımız tarafından düzenlenen “Beka için Milli Karar, Cumhur için İstikrar” temalı toplantımıza ve ardından yapılacak olan Osman Öztunç konserimize hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz.
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı olarak , 31 Mart’ta yapılacak olan, mahalli idareler seçimlerinde ilçemizde,  tüm teşkilat mensuplarımızla Cumhur İttifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Binali Yıldırım’ı ve ilçe Belediye Başkanlığında Cumhur İttifakı adayımız sayın Av. Abdurrahman Dursun beyi Sultangazimizde yüksek oranda bir oy alarak,Belediye Başkanlığını kazanması için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğimize buradan tüm teşkilatım adına söz veriyorum.
Liderimizin gösterdiği yolda, Cumhur ittifakının ruhuna uygun olarak İl Başkanımızın öncülüğünde Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar diyor, hepinizi programımıza teşriflerinizden dolayı saygı ve sevgiyle selamlıyorum” dedi.

 
Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu; “Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı olarak Cumhur İttifakıyla yeni bir sürece yelken açtık. Cenabı Allah bu süreçte bizleri mahcup etmesin. MHP İlçe Başkanımız Yusuf Özel ve Belediye Başkanı adayımızla Sultangazi ’ye hizmet etmeye hep birlikte varız. Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhur İttifakına partisel çıkar amaçlı değil, Türkiye diyenlerin ittifakı olarak yol almıştır. Milliyetçi Hareket Partisi ile Ak Partimizin 15 Temmuz sonrası yürüttüğü birlikteliği daha da kenetlenmiş ve millete hizmet yolunda yelken açılmıştır.24 Haziran 2018’de irade, erdem ve cesaretle hep birlikte cumhur ittifakının temsilcisi Ak Partimizin lideri, Sayın  Cumhurbaşkanımızı Başkan seçtiyse, İstanbul’da da tevazu, samimiyet ve gayretle Sayın Binali Yıldırım’ı hep birlikte Başkan seçmek istiyoruz. Yine Sultagazi’de Sayın Av. Abdurrahman Dursun’u güçlü bir teveccühle İstanbul’da birinci yapmak istiyoruz” dedi.


Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay; “ Milliyetçi Hareket Partisinin kurucusu emektarı merhum Alparslan Türkeş’i rahmetle, minnetle anıyorum. Ülkemizin yetiştirdiği ender insanlardan bir tanesi. Görevi bıraktığı Sayın Devlet Bahçeli’ninde devlet adına millet adına, vatan adına ne yapılması gerekiyorsa elini taşın altına koyan liderliğiyle, kendisine olan minnettarlığımızı ve teşekkürlerimi burada ifade ediyorum.
Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın özellikle bu konularda üstüne basarak söylediği çok önemli bir konu var. Cumhur İttifakına değer veriyoruz, kıymet veriyoruz. Sadece seçimler için değil, devamlı ebediyen devam edecek bir birliktelikten bahsediyor. Aynı hassasiyeti de genel Başkanımız Devlet Bahçeli’de gösteriyor. Allah bozmasın. Türkiye’nin ihtiyacı olan iki partili değil, iki bloklu yapının oluştuğu bu günlerde inanıyorum ki bu süreçler vatanın ve bölünmez bütünlüğümüzün en önemli unsuru olacaktır ”
dedi.


Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun; Liderlerimiz beka için milli bir karar verdi. Cumhur ittifakı içinde istikrar dedi. Beka meselesini anlattığımızda anlamayanlar çok oldu. Bu bir yerel yönetim, yerel seçimler dediler. Bekayı neden anlatıyorsunuz. Siz yerelle ilgilenin dediler. Biz her zaman Beka dedik. Çünkü Vatan olmazsa, Milet olmazsa, Devlet olmazsa, yerel yönetimlerinde bir anlamı yoktur, meclis üyelerinin de bir anlamı yoktur, Belediye Başkanlarının da bir anlamı yoktur.
Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Milliyetçi Hareket Partisi kıymetli Başkanı Devlet Bahçeli’ye şükranlarımızı buradan açık ve net bir şekilde ifade ediyoruz.  
Vatan, Millet ve Devlet bazılarının kafasında sorun olarak varsa, o zaman her şeyi bir kenara bırakır, ortak hareket edeceğimiz insanlarla bu yolu seçip, İnşallah Bekayı sağlayacağız. Rabbim bu yolda bizlere yar ve yardımcı olsun.
Milliyetçi Hareket Partisi Sultagazi’de çok güçlü bir parti. Sultangazi 24 Haziran’da 61,4 oy oranıyla Sayın Cumhurbaşkanımıza destek olmuş bir ilçe. Güzel bir şehirden bahsediyoruz. Sultan bir şehirden bahsediyoruz. İnşallah Cumhur İttifakıyla birlikçe önce bekayı sağlayacağız. İstikrar içinde Belediyelerde çok güzel hizmetler yapacağız.
10 yıl içerisinde kıymetli Cahit abimiz bir köy halinden, bir şehir haline getirdi. Kendisine şükranlarımızı, minnetlerimizi çok açık bir şekilde ifade ediyorum.10 yıl içerisinde çok güzel şeyler yapıldı. Koltuğu bile olmayan, Belediye Binası dahi olmayan, oturacak koltuğu olmayan memurların bulunduğu bir ilçeydi. Buğun her şeyiyle dört dörtlük.
350 bin seçmenimizin yaşadığı ilçemizde bütün seçmenlerimizin oyuna talibiz. Beka için bizimle birlikte olun diyoruz. Beka herkese lazım, ülke herkese lazım, devlet herkese lazım. Bu bilinçle hareket etmek lazım. İnşallah 31 Mart’ta meşaleleri yakacağız. Sandıkları patlatacağız. İstanbul’da Cumhur İttifakını 39 ilçe arasında bir numaralı ilçe haline getireceğiz. Emaneti de liderlerimize teslim edeceğiz ” dedi.
 

MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür; İstanbul’da, Sultangazi İlçesinde 31 Mart mahalli idareler seçimlerine doğru Cumhur İttifakının ortaklığında bir seçim kampanyası yürütüyoruz. İnşallah inanıyorum ki Sultagazi’de iki teşkilatın çok güçlü çalışmasıyla İstanbul’da en yüksek oyla Sayın Abdurrahman Dursun Belediye Başkanı olacaktır. Bunu yapabilmek için dünden daha çok çalışarak, dünden daha fazla mesai harcayarak bu seçim kampanyasını hep birlikte yürütmek zorundayız. Sandıktan çıkmadan önce kazanmak diye bir şey yoktur. Sandığa gidene kadar her dava arkadaşım, Sultagazi’de her insanımız bu seçim kampanyasına, bu seçim çalışmasına güç vermek zorundayız.
İstanbul İl teşkilatı ve ilçe Başkanlıları olarak bu seçim kampanyasına teşkilatımızın bütün gücüyle sahada olduk olmaya devam edeceğiz” dedi.   
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat