MHP Sultangazi ‘de aday bolluğu yaşanıyor

Sultangazi 22 Ekim 2018 22:35
Videoyu Aç MHP Sultangazi ‘de aday bolluğu yaşanıyor
A
a

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel’in başarılı çalışmaları meyvesini verdi. MHP Sultangazi ‘de Belediye Başkanı aday adayı bolluğu yaşanıyor.

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerine Sultangazi Milliyetçi Hareket Partisi ilçe Başkanlığı Belediye Başkanı aday adayı çıkartmaya devam ediyor.
2019 Mahalli İdareler Seçimleri için zaman her geçen gün ilerlerken, Milliyetçi Hareket Partisi'nde (MHP) Sultangazi ‘de aday olmak isteyenlerin kulis çalışması yapması, partililerin yüzünü güldürüyor.


Ak Parti ile MHP arasında 24 Haziran'da başlayan "Cumhur İttifakı'nın" yerel seçimler içinde devam etmesi yönünde her iki partinin yetkilileri görüşmelere başlarken, nihai karar Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli tarafından verilecek. Görüşmelerin nasıl sonuçlanacağına dair henüz net bir karar çıkmasa da, yaşanan süreçte MHP'de aday olmak isteyenlerin sayısının çoğalması, partilileri umutlandırdı.

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel’in başarılı çalışmaları meyvesini verdi.
Çalışmalarıyla büyük bir çıkış yapan MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel; “MHP, Türkiye’nin, Türk milliyetçiliğinin ve Türk siyasetinin sigortası konumunda olan bir partidir. Bu nedenle bunca aday olması, önümüzdeki  yerel  seçimde partimizin önemli başarılar elde edeceğine bir delalettir” dedi.
 
1000
icon
H mahmut coşkun 23 Ekim 2018 11:56

İlkeli siysasetin milliyetçi hareket partisinde yapıldığını halkımız 15 temmuzdan sonra daha iyi anladı bu da tevcühühlerin artmasına sebep oldu bazı küskün arkadaşların yanlış yolda olduklarını anlamasıyla dönmesi ve kürt kardeşlerimizin partimize yogun katılimıyla yeni bir ivme kazanan partimizi ülkemizin çıkarları doğrultusunda siyasete yön vermeye daha güçlü şekilde devam edecek

0 0 Cevap Yaz
EYÜP YAZICI 23 Ekim 2018 10:14

İLCEMİN YİĞİT DÜRÜST İLKELİ ÇALIŞKAN İLÇE BAŞKANIM YUSUF ÖZELE TEŞEKKÜRLER ADAY ADAYLARIMIZADA BAŞARILARDİLERİM VARORSUN ÜLKÜCÜ HAREKET VAROLSUN DEVLET BAHÇELİ BEYİM.🤘🤘💙💛🤘🤘

0 0 Cevap Yaz
Yusuf Özel 23 Ekim 2018 00:57

Kıymetli Adem kardeşim bu başarı kıymetli dava arkadaşlarım yönetici ülküdaşlarımın eseridir yönetim Kurulumuzun fedakâr isimleri sayesinde gelen bir başarıdır benim tek başıma birşey yapmam söz konusu değil yani bir ekip başarısıdır emeği geçen herkese teşekkür ediyorum Allah razı olsun tüm ülküdaşlarımdan burada ayrı bir prantezde kıymetli mahalle başkanlarımız ve yönetimlerinin hakkını hiç bir zaman ödeyemeyiz onlar hareketimizin isimsiz hesapsız yiğit Bozkurt, larıdır onların emekleri unutulmaz saygılarımı sunuyorum

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat