Malatyalı Akmercan'a Hemşerilerinden Tam Destek

Sultangazi 16 Kasım 2018 22:53
Videoyu Aç Malatyalı Akmercan'a Hemşerilerinden Tam Destek
A
a

ultangazi Belediyesi için AK Parti’den aday adayı olan Malatya Pütürgeli Mali Müşavir Abdullah Akmercan neredeyse bütün Malatya sivil toplum örgütlerinin tam desteğini aldı.

Bağcılar Yüzyıl Mahallesinde bulunan Pütürge Gertan Köyü Derneği’nde Yemekli bir organizasyonda Sivil Toplum Örgütleri temsilcileri, işadamları, basın mensuplarıyla bir araya gelen AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Abdullah Akmercan tek tek konuklarıyla ilgilenerek desteklerini istedi.

Yoğun bir ilginin olduğu gecede adeta bir aile ortamının oluşması gelen tüm konukları fazlasıyla memnun etti. Saat 21:30 ‘da Malatya’nın Uydu Kanalı Vuslat TV’de Ali Biricik’in Sunduğu “ Dernekler Konuşuyor ” programının canlı yayınına geçildi. STK Başkanlarının tek tek başkan adayı Akmercan’a başarı ve destek sözü temennilerinden hoşnut kalan Akmercan tüm katılan ve katılamayan Pütürgeli ve Malatyalı bütün hemşehrilerine teşekkür etti.

Başkan aday adayı Akmercan “Malumunuz böyle zor bir göreve aday olduk. Sultangazi’de yaşayan 31 bin civarındaki Malatyalılar sadece değil, buna ilave olarak 45 Bin civarındaki Adıyamanlı hemşehrilerimiz ve yine Sultangazi’de  yaşayan tüm yurttaşlarımıza hizmet şiarı ile yola çıkacağımızı belirtmek isterim. Yarından itibaren ekimizle Malatya Sivil toplum kuruluşları, İşadamlarımızı yine diğer şehirlerimizin sivil toplum örgütleri temsilciliklerini ziyaret ederek destek isteyeceğiz. İnşallah alnımızın akı ve siz değerli hemşehrilerimin destekleriyle bu göreve layık oluruz. Bu akşam çok güzel ve verimli bir kaynaşma gecesi geçirdik. Herkese saygı ve selamlarımı sunarım” dedi.  1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat