Bedriye Çambel

ENGİN YILDIRIM İSTİFA ET

Aym üyesinin ;Darbecilerin kullandığı “Işıklar yanıyor” söylemine karşılık bakanlık “ışıklarımız hiç sönmedi yanıtını verdi.

15 Ekim 2020 22:45
A
a
Engin Yıldırım dolaylı yönden darbe imasında bulundu. Millet bu imadan dolayı Engin Yıldırımın anında istifa etmesini istedi. Millet bu kişinin bu oluşturduğu algıdan dolayı anında istifa etmesini isterken kim veya kimler bu adamları koruyor kolluyor ve o görevlere getiriyor. Milletin manevi duygularıyla oynamasına kimler izin veriyor veya bu duruma kimler göz yumacak. Doğrusu görevinden istifa etmesi iken hala o görevde olması ne kadar güven vericidir? Ülkede  g izlenen ne kadar sayıda darbeci zihniyet var? Bu darbeci zihniyetlerin gitmesi için mücadele neden edilmiyor? Darbeci zihniyetlerin görevlerinden acilen istifa ettirilmeleri gerekiyor.
     Bir üyenin paylaşımı yüce mahkemenin kurumsal görüşünü ifade etmese de o kişi o görevden istifa etmelidir. Millet bu konuda net tavrını “bizim ışıklar yanıyor.” Şeklin de ortaya koymuştur. Bu milletin yumruğu Engin Yıldırımın sabaha kadar yanan ışıkları söndürebilecek güçtedir. Milletin gücüyle oynamamak gerektiğini belirtirken burada yöneticilere de önemli görevler düşmektedir. Hayatı boyunca gerçek manada vatan millet sevgisi almamış, başkalarının artıkları  ile beslenenler için bir ebabil kuşunun gagasından kafalarına gelecek taş yeterde artar bile.

    Yazık ki bir yerlere üye olmakla adam olmak karıştırılmamalıdır. Büyük Türk Milleti ışıklarını ne güçlüklerle yaktığını çok iyi biliyor ve asla unutmayacak kan değerlerine sahiptir. Sabaha kadar keyfi yaktığınız ışıkların faturasını millet ödüyor bu millet bu faturanın bedelini size ödetecek güçtedir. Sahte içki içerek keyfine göre bu milletin ışıklarını açıp kapatamazsın. Bu millet bu ışıkları kendisi açar kendisi kapatır. İsraf ettiğin lambaların faturası adına millet tarafından çoktan kesildi.
   Kamu kurum ve kuruluşlarının ışığı hiç bir gerekçe gösterilemeden sabaha kadar açık bırakılamaz. Millet sizin keyfi yaktığınız lambaların faturasını ödemek zorunda değildir. Kamuda çalıştırılan kişilerin acilen liyakat çalışmaları yapılmalıdır. Yoksa tüyü bitmemiş  milyonlarca yetimin hakkı yenmeye devam edecektir.
SELAM VE DUA İLE...
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
sondakika SON DAKİKA
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat