Bedriye Çambel

BARIŞ PINARI HAREKATI

ABD’nin teröristleri bu kadar kollayıp koruduğu yetmiyor gibi bir de teröristlere silah ve araç vermesi terörü bitirmemizi asla mümkün kılmıyor.

14 Ekim 2019 18:27
A
a
Biz ne kadar güçlü olursak olalım içimizdeki terör ve teröristler bitmeden terör bitmez. Olan giden bizim kahraman Mehmetçiğimize oluyor. Allahtan iman  dolusu gögsümüs var. Âmâ teröri ve teröristi destekleyenler bunu görmekten aciz .” Allah onların kalplerini ve kulaklarını mühürlemiştir, gözlerinde de kalın bir perde bulunmaktadır ve onlar için büyük bir azap vardır.” (Bakara, 2/7)
      Devletin teröre ve teröristlere karşı dik ve kararlı bir davranış göstermesi takdire şayandır. Yalnız sınırdaki kahraman Mehmetçiklerimizin gül hatırına acil en acil şekilde içimizde ki sanatçısı,artisti,doktoru,avukatı,öğretmeni,siyasetçisi ne kadar terör sevici ve terör yanlısı kişi ve kişiler varsa bunlar önce bulundukları görevlerden el çektirilmelidir. Özellikle bakanlar ve milletvekilleri görevlerinden alınmalıdır.
       Çevrenizde veya çevremizde dikkat ederseniz vatani milleti bayrağı sevmeyen Amerika sevici  rast gele konuşan insanlar çıkar. Bu insanlar haricinde içimize bizim gibi olduğunu düşünmemiz bizim gibi sandığımız bir çok insanın bizlerle ve bizim olduğumuzla alakalı olmadığı provakatör vardır.
     Bu provokatörlerin en büyük özellikleri kimseyi sevmezler. Hatta kendilerinden olanları dahi sevmedikleri gibi  çevresinde iyi ve düzgün yaşantısı olanları sevmedikleri gibi vatani sevmezler milleti sevmezler bayrağı sevmezler bu insanların bulunup ortaya çıkarılmaları da oldukça zordur. Çünkü karanlık bir hayatları kirli bağlantıları vardır.
      Türkiye kim ne yaparsa yapsın dünyada   gözü korkmayan bir genç nüfusa sahip. Ve bizdeki ahiret inancı insanlarımızı güçlü kılıyor. Hiç bir dinde böyle bir ödül yok. Savaş sırasında şehit olanlar ahirette cennete gidecekler.

      Çok hassas  bir operasyon yürütüyoruz 50  ye yakın bombalama yapmamıza rağmen tek sivilin burnunun dahi kanamasına engel oluyoruz.
     Allah polisimizi askerimizi sivillerimizi korusun. Türkiye ayakta Türkiye duada bu maddi ve manevi  güçle  birliğimizi oluşturduk.  Terör birliklerine göz açtırmadan tüm bölgeyi terörden arındıracağız. Allah’ın izniyle güvenli bölgemizi oluşturarak mağdur olan canı yanan sivil halkında umuduyuz ve onlarında huzura kavuşmasını sağlayacağız. Bizim soyumuz belli, Selçukluyuz ,Osmanlıyız, Türkiye Cumhuriyetiyiz .Huzur seviciyiz. Anadolu insanıyız hoşgörülüyüz.
      Teröristlerin yaptığı tüm taciz atışları işe yaramayacak onlar başarılı olamayacak. Onlar özellikle sivilleri hedef alıyorlar. Kendilerini sivillerin arasına saklıyorlar. Bizim Mehmetçiğimiz gece gündüz demeden elinden gelenin fazlasını yapacaktır ve bunu da başaracağızdır. .
      Türkiye eski Türkiye değildir Milli istipraat teşkilatımız sahadan yerel halktan aldıkları güvenli bilgilerle kendi bilgilerini karşılaştırarak en güncel bilgilere göre nokta atışlar   yaparak teröristlerin olduğu bölgeleri güvenli hale getirmektedir.
      Barış Pınarı Harekatının kahraman şehitlerine Allahtan rahmet değerli ailelerine başsağlığı diliyorum.
      Şehitler ölmez vatan bölünmez. Bizde kahramanlar bitmez. Türkiye ayakta Türkiye duada Kürt -Türk tek yumruk tek yürek.
      Ne kadar terör örgütü varsa destek verenlerin ateşi bol olsun. Canı yanan sabretsin; can yakan da  yanacağı günü beklesin.”
    SELAM VE DUA İLE...
 
1000
icon
İsmail 15 Ekim 2019 23:58

Çok dohru söylüyorsunuz bedriye hanım allah askerimize ve milletimize iman ğücü versin bu kahraman türk ordumuzda imam ğücü oldukca hic bir vatan haini ve hic bir terörüst ülke bu vatanı yıkamaz

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat