Mahalle halkının 24 saat hizmetindeyim

Sultangazi 14 Aralık 2018 22:19
Videoyu Aç Mahalle halkının 24 saat hizmetindeyim
A
a

Sultançiftliği Mahallesinin muhtarı Ali Özkan, 2019 seçimlerinde muhtarlığa yeniden aday olduğunu geçtiğimiz günlerde açıklamıştı.

Muhtarlık görevini başarılı bir şekilde yürüten Ali Özkan, mahalle sakinleri tarafından beğenilerek takdir görüyor.
 
Bu göreve mahallelilerin verdiği oylarla geldim diyen başarılı Muhtar Ali Özkan; “Bir dönem daha muhtarlık yapmak istiyorum. Benim muhtarlık dışında başka bir işim yok. Benim amacım mahalleme hizmet etmek. Çünkü ben bu mahallede doğdum, bu mahallede öleceğim. Bugüne kadar edindiğim tecrübemle mahalle halkının 24 saat hizmetindeyim.
Bazı muhtar adayları çok sayıda vaatlerde bulunuyor. Muhtarlığın bir bütçesi yok. Muhtarlar hizmeti ilgili dairelerden alır.

Muhtarlar, vatandaşlarla ilgili makamlar arasında bir köprüdür. 'Şunu yaparım, bunu yaparım' diyenler yalan söyler. Benim görevim mahalleme ve mahalle halkına hizmet etmek. Tekrar muhtarlığa aday olmamın sebebi de mahallemin bazı ihtiyaçlarının olması. Bu ihtiyaçları giderememiştim. Ben bu dönemde bu sorunları çözmek istiyorum. Çünkü vatandaşlara söz verdim. Mahallemin hizmetindeyim. Mahallemin yerlisi olduğum için bütün sorunları biliyorum. Mahallemin ve sevenlerimin oylarını bekliyorum" dedi.  
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat