KOYULHİSAR KARAÇAM KÖYÜNDEN YARDIM'A DESTEK

Sultangazi 4 Şubat 2019 00:15
Videoyu Aç KOYULHİSAR KARAÇAM KÖYÜNDEN YARDIM'A DESTEK
A
a

MHP Yunus Emre Mahalle Başkanı Yusuf Kılıç, Belediye Meclis Üyesi aday adayı Osman Yardım’a Sivas-Koyulhisar Karaçam Köy Derneğinde kahvaltılı bir program düzenledi.

Sivas-Koyulhisar Karaçam Köy Derneğinde düzenlenen programa, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyesi aday adayları ve çok sayıda Karaçam Köy Derneği üyesi katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan dernek başkanı Mahmut Celep; “Karaçam köylüleri olarak kendi köylerinden çıkan bir ismin bu önemli vazifeye talip olmasını gururla karşıladıklarını söyledi. Celep, seçimlerin ülkenin geleceği açısından çok önemli olduğunu, her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının seçimlerde sandığa giderek iradesini sandığa yansıtmasının öneminden söz ederek, Osman Yardım’ı 31 Mart’tan sonra belediye meclisinde görmek istediklerini söyledi”.

 
MHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi aday adayı Osman Yardım; “Sultangazi bizim ikamet ettiğimiz ve ekmeğimizi kazandığımız yerdir. Sultangazi’nin iyi yönetilmesi hepimizin ortak sorunudur. Gelecek dönem, belediye meclisinde sizi temsil edecek isimleri seçerken, bazı kıstaslara dikkat etmelisiniz. Bu ülkenin, bu kentin, bu ilçenin ve milletin dertleriyle dertlenen isimleri bu önemli görevlere seçerseniz, ülkemiz, kentimiz ve ilçemiz daha yaşanılır bir yer olur.” Dedi ve parti büyüklerinin kendisini bu önemli göreve layık görmesi halinde, vaktinin büyük bölümünü bu önemli göreve ayıracağım” dedi.


 
MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel; “Biz parti olarak AK Parti ile birlikte Cumhur İttifakı yaptığımız için, Sultagazi’de belediye başkan adayı çıkartmayacağız. Ancak seçimlere kendi meclis üyeliği listemizle katılacağız. Ve bu konuda bütün Sultangazililerin desteğini bekliyoruz. Sultangazi’nin nasıl yönetildiği konusunda parti olarak işleyen mekanizmanın bir parçası olmalıyız. Olmalıyız ki, yapılacak yanlışlara anında müdahale etme şansımız olsun. Milletimizin ve kamunun yararına olacak birçok konu şayet yavaş işletiliyorsa, bunu hızlandırma şansımız olsun.
Bizim vatan hainleri hariç bu ülkenin hiçbir vatandaşıyla bir sorunumuz yoktur. Bu ülkenin bütün renkleri bizim zenginliğimizdir. Bizim tek meselemiz vardır. O meselede vatan hainleriyledir. Vatan hainliği yapmayan her vatandaşımızın başımızın üzerinde yeri vardır. Bu ayın ortalarına doğru belediye meclis üyesi listemize netlik kazandırarak, listemizi YSK’ya teslim edeceğiz. Bu önemli görev için başvuran bütün partililerimiz bizim kardeşlerimizdir. Bu gün burada bu birlik ve beraberliği görünce inanın guru duydum. Osman Yarar’da bizim kardeşimizdir. Kendisi partimizin çalışkan isimlerindendir. Doğru bir liste yapmak için Mevla’m bize doğru yol göstersin inşallah.” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat