Kızılay'a kan bağışında bulundular

Sultangazi 20 Haziran 2021 21:02
Videoyu Aç Kızılay'a kan bağışında bulundular
A
a

İstanbul Sanayici İş Adamları Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (İSİED) ve İstanbul Şenkayalılar Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği, Türk Kızılay'ın kan bağışı kampanyasına destek verdiler.

İSİED Başkanı Abdullah Öztürk ve Şenkayalılar Derneği Başkanı Osman Şeker, başkanı oldukları iki derneğin üyeleri ile birlikte Türk Kızılay'ın Sultangazi 15 Temmuz Şehitler Meydanında gerçekleştirdiği kan bağışı kampanyasına destek verdiler.

İki derneğin başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri kan bağış çadırına gelerek kan verdiler.

Kan bağışından sonra mikrofonlarımıza konuşan İSİED Başkanı Abdullah Öztürk, özellikle Kovid-19 salgını nedeniyle, kan stokunun azalması ile birlikte kan bankaları ve dolayısıyla kan ihtiyacı olan hastaların ciddi sıkıntılar yaşadığını belirtti.

Başkan Öztürk, Şenkayalılar derneği ile birlikte Türk Kızılayı bağış kampanyasına destek vererek kan ihtiyacı olan hastalara şifa olmak istediklerini söyledi ve her iki derneğin üyelerine bu anlamlı fedakarlılıklarından dolayı teşekkür etti...

Kan bağışından sonra Başkan Öztürk, kan bağışına katılan vatandaşlar ve ilçe sakinlerine karanfil dağıtarak, vatandaşların babalar gününü kutladı...1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat