Kastamonu Birlik Gecesine yoğun katılım

Sultangazi 9 Mart 2019 15:38
Videoyu Aç Kastamonu Birlik Gecesine yoğun katılım
A
a

Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Adayı Kudret Kayran, tarafından organize edilen “Kastamonu Birlik Gecesi ”ne yoğun katılım.

Sahra Sultan salonunda gerçekleşen programa Ak Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, KASDER Genel Başkanı Remzi Şen, Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Adayları Kudret Kayran, Onur Uygun, Nurcan Öztürkmen, Zeki Yıldız, MHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi adayı Yaşar Koçyiğit, Organizasyon komite Başkanı Mustafa Yiğit, STK Başkanları, 15 Temmuz Şehit ve Gazi Aileleri,Muhtarlar ve çok sayıda davetli  katıldı.
Kastamonuluların İstanbul’da yoğun bir şekilde yaşadığını, fakat nüfusu ile orantılı bir şekilde temsil edilmediğini
Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Adayı Kudret Kayran’ın yaptığı açılış konuşmasında, Kayran; “Bizler bir ve beraber oldukça güçlüyüz. İnşallah sizleri en iyi şekilde bir hemşeriniz olarak temsil edeceğim. Gecemizde bizleri her zaman olduğu gibi yalnız bırakmadınız. Sizlerden aldığımız güç ve ilham ile İnşallah, iyi güzel ve hayırlı işler yapacağız. Bizleri kontenjandan Meclis Üyesi sıralarında yer veren İlçe Başkanımız Süleyman Yiğitoğlu, Belediye Başkan Adayımız Av. Abdurrahman Dursun’a huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum.
Bu programda emeği geçen şube, ilçe ve köy derneklerine ve ayrıca Mustafa Yiğit kardeşime emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Programımıza uzaktan ve yakından gelen tüm hemşerilerimize, dostlarımıza ve misafirlerimize teşekkür ediyorum. Programımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya kadınlar gününü kutlar hayırlı geceler dilerim” dedi.
Protokol konuşmalarının ardından program hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu. 
1000
icon
Nevzat celebi 9 Mart 2019 19:30

Kudret abimize ciktigi bu yolda basarilar dilerim insallah baska larin fikirlerine aldanip yanlislikyapmaz on yargi yapip yanindakileri harcamaz iyi bir abimiz dir saygilarimla guzel gunlere insallah

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat