KADINLAR GÜNÜ BAYRAMPAŞA’DA COŞKUYLA KUTLANDI

Bayrampaşa 9 Mart 2022 16:01
Videoyu Aç KADINLAR GÜNÜ BAYRAMPAŞA’DA COŞKUYLA KUTLANDI
A
a

Bayrampaşa Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü münasebetiyle ilçedeki kadınların onuruna özel bir program düzenledi. Bayrampaşalı kadınlar programda şarkılar ve türküler eşliğinde doyasıya eğlendi. Programa eşi Melahat Aydıner ile birlikte katılarak kadınlara karanfil dağıtan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Kadın anadır, kadın eştir, kadın kardeştir. Varlıklarıyla hayata değer katan, başımızın tacı tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü canı gönülden kutluyorum” dedi.

Bayrampaşa Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla ilçede yaşayan kadınların onuruna özel bir program düzenledi. Programda, Bayrampaşalı kadınlar Türk sanat müziği sanatçısı Özge Kılıç ve Hayrunnisa Mermi konseriyle doyasıya eğlendi.  Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe Belediye Başkanı Atila Aydıner ile eşi Melahat Aydıner ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının kadın üyeleri ile ilçe genelinde yaşayan yüzlerce kadın katıldı. Programın sonunda tüm kadınlara karanfil dağıtan Başkan Aydıner, “Kadın anadır, kadın eştir, kadın kardeştir. Varlıklarıyla hayata değer katan, başımızın tacı tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü canı gönülden kutluyorum” dedi.
AYDINER DERNEKLERİN KADIN TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI
Öte yandan Başkan Aydıner, program öncesi eşi Melahat Aydıner ile birlikte, Bayrampaşa’da faaliyet gösteren derneklerin kadın temsilcileriyle Fatih Parkı Sosyal Tesisleri’nde kahvaltıda bir araya geldi. Kadın temsilcilerden gelen talepleri dikkatle dinleyen Başkan Aydıner, “Bir işe ancak kadın eli değdiğinde o iş güzel oluyor” değerlendirmesinde bulundu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat