İstanul'da en çok tercih edilen firma NAR AKÜ

Sultangazi 11 Ocak 2022 17:12
Videoyu Aç İstanul'da en çok tercih  edilen firma  NAR AKÜ
A
a

İstanbul Sultangazi’de bulunan Nar AKÜ sunduğu kalite, güvenilir hizmet anlayışı ve profesyonel teknisyen ekibiyle birlikte kısa sürede İstanbul’da en çok tercih edilen firma oldu.

Nar AKÜ başta İstanbul olmak üzere akü satışı, akü yol yardım hizmetiyle otomotiv sektöründe yenilikçi adımlar atıyor. Hızlı ve güvenilirliği esas edinmiş profesyonel saha ekibi ile İstanbul’un her yerinde akü yol yardımı ihtiyaçlarını anında gideriyor. Akü yol yardımı taleplerinde uzman ve profesyonel kadrosuyla aracınızın akü konusundaki problemlerini çözerek yolculuğunuza devam etmenizi sağlıyor.
Nar AKÜ Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Bostan; “Modern ve yenilikçi satış politikamızla değerli müşterilerimize daima, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sunuyoruz. Firmamızda kolay ödeme seçenekleri ve geniş ürün yelpazemizle en kaliteli akü ürünlerini bulmanız mümkündür.

Yeni nesil satış politikasıyla, müşteri memnuniyetine ve güvenliğine önem kaliteli ve uygun fiyatlı akü satışı ile İstanbul’daki müşterilerimizin geneline hitap etmek firmamızın esaslarındandır.
Aynı zamanda Nar Akü olarak, en güvenilir ve en kaliteli ürünleri müşterilerimize sunarak İstanbul’daki lider konumumuzu otomotiv sektörüne bir yenilik getirerek sürdürmeyi amaçlıyoruz”dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat