İstanbul Kurban Bayramı’Na Pırıl Pırıl Girdi

Genel 30 Temmuz 2020 23:34
Videoyu Aç İstanbul Kurban Bayramı’Na Pırıl Pırıl Girdi
A
a

Pendik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne Bağlı Ekipler, Kurban Bayramı'na Saatler Kala İlçe Genelinde Hummalı Bir Temizlik Çalışmasını Devam Ettiriyor. Bayram Öncesi Sadece İlçe Merkezinde Değil Uzak Mahalleler De Temizlenerek Korona Virüsüne Karşı Dezenfekte Edildi.

Pendik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Kurban Bayramı’na saatler kala ilçe genelinde hummalı bir temizlik çalışmasını devam ettiriyor. Bayram öncesi sadece ilçe merkezinde değil uzak mahalleler de temizlenerek korona virüsüne karşı dezenfekte edildi.
Pendik’te korona virüs tedbirleri kapsamında Mart ayından bu yana dezenfekte edilmedik yer bırakmayan Pendik Belediyesi, temizlik faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Kurban Bayramı’na saatler kala ise ekipler temiz bir Pendik için durmaksızın çalışıyor. Sadece ilçe merkezinde değil, uzak mahallelerde çalışmalar büyük bir titizlikle devam ettiriliyor. Sadece cadde ve sokaklarda da değil ibadethaneler ile merkezi lokasyonlarda temizlik çalışması gerçekleştirildi. Sabah namazıyla birlikte başlayacak olan Kurban Bayramı için ise tüm camiler temizlenerek dezenfekte edildi. Ekipler cadde ve sokaklardaki çalışmalarını ise sabaha kadar vardiya sistemiyle devam ettirecek.
Öte yandan, ekiplerin cadde ve sokaklardaki çalışmaları ise drone ile havadan görüntülendi.
Mahalle esnafından Ayhan Yılmazkaya, "Şu an belediyemiz yine her zamanki gibi çalışıyor. Malum bayram yoğunluğu Arefe Günü’nün yoğunluğu. Sağ olsunlar her taraf yine pırıl pırıl oldu. Belediyemize teşekkür ediyoruz. Gayet güzel her şeyden memnunuz ortalık gayet temizlendi" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat