İSAD Kararını Verdi Abdurrahman Dursun’u Destekliyoruz

Sultangazi 29 Mart 2019 17:00
Videoyu Aç İSAD Kararını Verdi Abdurrahman Dursun’u  Destekliyoruz
A
a

(İSAD) İstanbul Spor Ayakkabıcılar Derneği, Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun’a destek vereceklerini açıkladı.

Sahra Sultan Düğün Salonunda düzenlenen geceye, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, İstanbul Spor Ayakkabıcılar Derneği Balkanı Oktay Şamdanlı Belediye Meclis Üyesi Adayları, STK temsilcileri ve İSAD üyeleri katıldı.


Programın açılış konuşmasını yapan İSAD Başkanı Oktay Şamdanlı, “İSAD olarak Sultagazi’de Abdurrahman Dursun’u, İstanbul’da Binali Yıldırım’ı destekleyeceğiz” dedi.
 Şamdanlı, ayakkabı üreticilerinin ilçenin ekonomisine çok ciddi katkıları olduğunu, istihdam konusunda da en fazla istihdam yaratan sektör olduğunu söyledi. Binlerce insanın çalıştığı sektörün, daha sağlıklı koşullarda çalışabilmesi için bir organize sanayi sitesine ihtiyaç olduğunu söyleyen Şamdanlı, İBB’de Binali Yıldırım, Sultangazi’de Abdurrahman Dursun’un kazanacağını ve kısa süre içerisinde ayakkabı üreticilerinin sanayi sitesine kavuşacağına inandığını söyledi.
 
“ÜRETİCİLER HER ZAMAN İSTİKRARDAN YANADIR”
Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu ise yaptığı konuşmada, ayakkabı üreticilerinin her zaman ekonomik ve siyasi istikrardan yana olduğunu söyleyerek, bu dönemde de istikrara oy vereceklerine inandıklarını söyledi.
 
ASKERİ ALAN SORUNU ÇÖZÜLÜRSE 100 DÖNÜMLÜK SANAYİ SİTESİ SÖZÜ…
Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Dursun ise yaptığı konuşmada, kent yaşamında meskenlerin ve imalathanelerin aynı bina ve alan içerisinde bulunmasının doğru olmadığını ve ayakkabı üreticileriyle tekstil üreticilerine yönelik olarak organize bir sanayi sitesi yapılması zorunluluğunun altını çizdi.
 
Dursun, ilçemizde bu siteler için düşünülen alanların metrekare kare olarak küçük olduğunu ve bu ihtiyacı karşılayamayacağını söyledi. Ancak askeri alan konusunda İBB adayı Binali Yıldırım ile yapılan görüşmelerin olumlu geçtiğini ve askeri alan konusu düşündükleri gibi neticelenirse bu organize sanayi siteleri için 100 dönümlük bir alan ayrılabileceğini ve bu sorunun daha olumlu bir şekilde çözüme kavuşacağını belirtti.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat