İŞ ADAMI ADEM İNCİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Sultangazi 4 Aralık 2018 19:04
Videoyu Aç İŞ ADAMI ADEM İNCİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
A
a

Sultangazi AK Parti İlçe başkanlığına müracaat evraklarını teslim eden Adem İnci, ben aday gösterilsem de, gösterilmesem de partim için çalışmaya daima hazırım dedi.

Adem İnci ; “Bu hizmet yarışında amacım Sultangazi’yi büyütmek, hizmet yelpazesini genişletmek ve ihtiyaç sahiplerine el uzatmak ve yaşanabilir bir Sultangazi’nin adımlarını atmak için aday adaylığı başvurumuzu dosyamızı AK Parti İlçe Başkanlığına vermiş bulunuyorum. Bundan sonra ki süreçte de genel merkezimizin ve genel başkanımızın tercihleri sonucun da da Belediye Başkan adayımız açıklanacaktır.

Partili, partisiz herkesle aynı havayı, aynı ortamı paylaşmak bir davaya ortak olmak, milletimize hizmet etmek için aday adaylığımı açıkladım. AK Parti ilçe teşkilatı bir ailedir, biz hepimiz kocaman bir aileyiz. Bu bir bayrak yarışıdır, zamanı geldiğinde bu bayrak başka bir kardeşimize devredilir ama asla davamız yarıda kalmaz, devreden kardeşimiz küsmez. Eğer bana da bu bayrak yarışında bir görev düşerse bende kardeşlerimle beraber Sultangazi ‘ye çözüm üretmek adına kendi çabalarımla bu makamı bu bayrağı daha ileriye taşımaya söz veriyorum" dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat