Hüseyin Aydoğan'dan İlginç Benzetme

Sultangazi 3 Şubat 2019 00:34
Videoyu Aç Hüseyin Aydoğan'dan İlginç Benzetme
A
a

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Aydoğan, katıldığı bir programda yaptığı konuşmasında ilginç bir benzetmede bulundu.

Belediye Başkanı seçildiğimiz takdirde “garson devlet” anlayışını Sultangazi ‘ye tesis edeceğiz dedi.
Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Aydoğan; “Sultangazi Belediye Başkan adayıyım. İçinizden biriyim. Sultangazi’nin çamurumu çiğneyen bir kardeşinizim. Sultangazi’nin 550 bin nüfusuyla,350 bin seçmeniyle iç içeyiz hep beraberiz.
Bütün partiler olarak, Sultangazililer olarak hepimiz kardeşiz. Sultagazi’de kardeşliği yaşamaya devam edeceğiz. Sultangazi Belediye Başkanı olduğumuzda Belediye’yi biz değil sizler yöneteceklesiniz. Biz garson devlet anlayışını Sultangazi ’ye tesis edeceğiz. Siz saygıdeğer halkımızın istemediği hiç bir şeyi yapmayacağız. Siz ne istiyorsanız hizmet olarak onları sunacağız. Buna emin olabilirsiniz. Sultangazi ‘ye güzel hizmetler yapıldı. Kimin emeği geçtiyse onlara da teşekkür ediyoruz. Yapılması gereken hizmetler olduğu gibi, yapılmaması gereken hizmetlerin olduğunu da sizler gibi bizler de biliyoruz. Dolayısıyla taahhüdümüz şudur. Sultagazi’de yapılmaması gereken, bir tane işin yapılmasına geçit vermeyeceğiz” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat