Hemşerilerinden Alihan Genç'e destek

Sultangazi 8 Mart 2019 23:14
Videoyu Aç Hemşerilerinden Alihan Genç'e destek
A
a

Geçen şubat ayı içerisinde AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı görevine atanan Süleyman Yiğitoğlu, yürütme ve yönetim kurulunu belirledi.

Ak Partide uzun yıllar görev alan Alihan Genç, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı olarak listede yerini aldı. Alihan Genç’in yeni görevi Erzurumlular tarafından memnuniyetle karşılandı.
Sultangazi Erzurumlular Dernek Başkanı İmdat Kamacı ve yönetim kurulu Üyeleri Hamza Görer, Ergin Kırmaç, Osman Şeker ve iş adamı Vahap Görmez, Ak Parti Sultangazi Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Alihan Genç, Başkanı makamında ziyaret ettiler.

Erzurumlular olarak Alihan Genç’e destek ve tebrik ziyaretine gelen heyet, başarı ve iyi niyet temennilerinde bulunarak çiçek hediye ettiler.

Ziyaretten duygunu memnuniyeti belirten Ak Parti Sultangazi Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Alihan Genç, “Bizim ayrımız gayrımız yoktur. Bu davanın kurulduğu günden bugüne emek veren tüm Hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum. Zaten dava bilincini unutursak, biz de bu işin içerisinde eriyip gideriz. Bu tür yerler makam ve mevki yerleri değil, millete hizmet etme yerleridir. Ben demeden biz diyorsak, başarı vardır, hemşerilerime vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat