Hayati Bor, AK Parti Belediye Meclis üyeliği için başvuru yaptı

Sultangazi 3 Aralık 2018 12:23
Videoyu Aç Hayati Bor, AK Parti Belediye Meclis üyeliği için başvuru yaptı
A
a

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesinde AK Parti Sultangazi Belediye Meclis üyeliği için Hayati Bor, aday adaylık başvurusunda bulundu.

Geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen iş adamı Hayati Bor Sultangazi Belediyesi Meclis Üyeliği için başvuru formunu teslim etti.
Hayati Bor; “Bizler Cumhurbaşkanımızın gönül belediyeciliği anlayışını benimseyerek başvurumuzu yapıyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın, desteğe gelen herkese teşekkür ederim” dedi.

Hayati Bor Kimdir
1968 yılında Bingöl İli Kığı İlçesinde dünyaya gelen Hayati Bor, İlk ve ortaokulu Kığı’da Lise’yi İstanbul Şişli Maçka Mesleki ve Teknik Lisesini bitirdi. Üniversite eğitimimi Kazakistan El Farabi Milli Üniverstey ekonomi biliminden mezun oldu. Siyaset hayatına Doğru Yol Partisi’nde çeşitli kademelerinde görev aldı. İlçe Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı, Doğru Yol Partisi, Anavatan Partisi birleşiminde Ankara Genel Merkez Kongresinde Gültekin Uysal Genel Başkanlığı döneminde Merkez Yürütme Kurulu Üyeliği yaptı. 2013 – 2015 arası Sultangazi Esentepe Spor Kulübü Başkanlığını yapan Bor.  Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapan yaptı. 2016 yılı genel seçimlerinden sonra AK Parti’ye kitlesel olarak arkadaşlarıyla birlikte katılım sağladı. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat