Hasan Bey Köy Derneğinden, İş adamı Hamza Görer’e tam destek

Sultangazi 10 Şubat 2019 12:15
Videoyu Aç Hasan Bey Köy Derneğinden, İş adamı Hamza Görer’e tam destek
A
a

AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi aday adayı olan iş adamı Hamza Görer'e, Erzurum-Horasan Hasan Bey Köy Derneğinden tam destek geldi.


Horasan Hasan Bey Köy Derneği yönetimi yaklaşık 10 bin oyları ile meclis üyesi aday adayı Hamza Görer’e destek vereceklerini açıkladı. Yıldız Kasrı düğün salonunda gerçekleşen toplantıya Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, SKM Başkanı Av. Fatih Sultan Mehmet Çiçek, İlçe Başkan Yardımcıları Cemil Keskin, Yılmaz Durmuş, Alihan Genç, Conaxsultangazispor Kulübü Başkanı Fırat Kalabalık, Muhtar adayları, iş adamları, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.


Aldığı desteklerle ilçeye hizmet etmek için aday adayı olduğunu belirten Hamza Görer, "Sultangazi için hizmet yarışında bende varım ve görev verilmesi halinde tüm gücümle çalışacağım" dedi.


Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun; “Allahlın izni ile Sultangazi ‘de seçimle ilgili bir kaygımız yok. Ama bizler seçimi kaybedecekmiş gibi sabah başlıyoruz, gecenin genç saatlerine kadar çalışıyoruz. Eğer biz çalışmazsak gayret etmezsek rabbimin zoruna gider. Kader gayrete âşıktır derler. Bizlerde çalışıp kaderin tecelli etmesi için çabalamalıyız. Seçimi kazanırız diyerek rehavete düşersek, o zaman bittiğimizin işaretidir. o yüzden asla böyle bir tembellik içerisine, böyle bir rehavet içeresine düşmeyeceğiz. Bunu biz başaracağız. Eğer biz birlikte güçlü olabilirsek, birlikte çalışırsak, ağır olarak görülen bu Belediye Başkanlığı yükü sizinle birlikte hafif hale gelir.
Sayın Cumhurbaşkanımızın ağır bir sorumluğu bizlere verdiğini biliyoruz. Ancak sizler olmazsanız, sizlerle birlikte yol yürümezsek, bir olmazsak beraber olmazsak, iri ve diri olmazsak emin olun ki zafere ulaşamayız.

O yüzden hep birlikte çalışmalıyız. Meclis üyesi olsak ta olmasak ta. Çünkü aslolan davayı büyütmektir.
Cumhurbaşkanımız il toplantısında şunu net olarak ifade etti. Bunu herkes için ifade ediyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan “Herkes Ak Parti davasını büyütmek, Ak Parti davasını iktidara getirmek için çalışmalıdır. Aksi durumda nefsimizi büyütmek, nefsimizi iktidara getirmek için çalışıyorsak, o arkadaşların bizim yanımızda yeri yok. Onlarla birlikte yol yürüyemeyiz” dedi.

Biz ona tabiyiz, ona inanıyoruz, ona güveniyoruz. Her kim Belediye Başkanı adayı, Meclis Üyesi adayı olursa ya da olmazsa bizim için asıl olan davamızdır. Eğer biz nefsimizle ilgili bir talepte bulunuyorsak işimiz kötüdür. O dava asla büyümez. Ancak nefisler büyür.

Ak Parti’ye inanıyorsak, Ak Parti’ye güveniyorsak aslolan davaya hizmettir. Bizim ideallerimiz var. Bizim hedeflerimiz var. Biz İslam medeniyetinin çocuklarıyız. Bu medeniyet kodlarını üzerimizde taşıyoruz. Bu medeniyet kodlarını taşıdığımız için, bu davaya inandığımız için, bu davanın temsilcisinin de Recep Tayyip Erdoğan olduğuna inandığımız için biz buradayız”dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat