Hacı Mucir Çiçek Sultangazi Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı

Sultangazi 1 Kasım 2018 23:06
Videoyu Aç Hacı Mucir Çiçek Sultangazi Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı
A
a

MHP Sultangazi ’de Mucir Çiçek’te, Mr. Hookah Cafede düzenlenen basın toplası ile Sultangazi Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel ve ilçe Başkan yardımcılarının da katıldı kahvaltı programında Sultangazi Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Çiçek,40 yıldır ülkücü hareketin içinde olduğunu, ülkücü hareketi kendine yaşama biçimi kabul ettiğini belirtti.
 Sultangazi Belediye Başkan aday adayı Hacı Mucir Çiçek; “İlçemizde çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunlardan başında taşocakları, Habipler ve Yayla Mahallelerinde yaşanan tapu ve imar sorunu gelmektedir. İnşallah Sultangazi Belediye Başkanlığı görevine seçilirsem başta bu sorunlar olmak üzere ilçemizin sorunlarını çözmek içim insan ayırımı yapmadan çalışacağım.Seçildiğim takdirde her hafta halk günü düzenleyip, vatandaşlarımızı dinleyeceğiz.
Hayatım boyunca hiç şaibe yapmadım, harama bulaşmadım. Benim haramla işim olmaz. Ben hep güzelliği sevdim. Kişiliğime, karakterime çok önem verdim. Ben kendimi çok sevdim, insanlarda beni sevdi. Bundan dolayı Sultangazi Belediye başkanlığına seçildiğim de kimseyi ötekileştirmeyeceğim. Asla sen, ben demeyeceğim” dedi.
Davamızın ak saçlısı diyerek sözlerine başlayan MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel; “Sultangazi Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Mucir Çiçek’e başarılar diledi.1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat