Gündeminiz Kavşak Olsun

Sultangazi 3 Kasım 2019 14:11
Videoyu Aç Gündeminiz Kavşak Olsun
A
a

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden TEM Otoyolu-Metris Kavşağı Kuzey-Güney Yan yol ve Köprülü Kavşak İnşaatı’nda sona gelindi.

Metris Köprülü Kavşak ve Yanyol inşaatları tamamlandığında; TEM Otoyolu-Metris Kavşağı, Sultangazi ve Habipler-Arnavutköy bağlantısı yönünde oluşan araç trafik yoğunluğu önemli ölçüde azalacak.
Ayrıca, Edirne istikametinden gelen ve Ankara istikametine giden araçların Sultangazi, Arnavutköy istikametine girişleri Yanyol yapılarak sağlanacak. Sultangazi ilçesinden, Edirne istikametine TEM Otoyolu Yanyola Bağlantı Yolu ile bağlanması sağlanacak.
Araç Dönüş Köprüsü ve Yan Yolların tamamlanarak trafiğe ne zaman açılacağı henüz netlik kazanmadı. Yapılan çalışmalar % 90 oranında tamamlandı.
 
Sultangazi Belediyesi CHP’li Meclis Üyeleri ve Grup Başkan Vekili Sayın Av. Mithat Çelik, bu haftaki Meclis gündeminizde bu konuyu gündeme getirmenizi, Başkan İmamoğlu ile görüşüp Metris kavşağının bir an önce açılması için elinizden gelen çabayı göstermenizi Sultangazi Halkı Adına sizden talep Ediyoruz.
 Haydi, Ekrem Başkan Sultangazi’nin trafik çilesine son ver, en kısa zamanda açılacağının müjdesini ver.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat