Fırat Karabalık; aday olmamaya karar verdim

Sultangazi 21 Temmuz 2021 23:19
Videoyu Aç Fırat Karabalık; aday olmamaya  karar verdim
A
a

Fırat Karabalık;aday olmamaya karar verdim.

SULTANGAZİSPOR CAMİASINA VE KAMUOYUNA 

KIYMETLİ SULTANGAZİ SPOR CAMİASI VE ŞANLI ŞEREFLİ SULTANGAZİ SPOR TARAFTARLARI; 

31 Temmuz 2021 tarihinde kulübümüzün genel kurulu olacaktır.
Bu genel kurulda, yönetimde birlikte görev yaptığım arkadaşlarım ve yakın çevremle yaptığım istişareler sonucunda aday olmamaya karar verdim.
Bunun nedeni ise geçtiğimiz günlerde kulüp başkanlık adayını açıklayan sayın Osman CENGİZ ve ekibinin bir oluşum içinde olması ve bu oluşumun Sultangazispor’umuza çok büyük katkıları olacağına olan inancımdır.
 Bu oluşumların içinde sadece Osman CENGİZ ve ekibi değil, aynı zamanda Sultangazi Belediye Başkanı Sayın Abdurrahman DURSUN ve  (İSAD) İstanbulspor Ayakkabıcılar Derneği yönetim ve üyeleri olduğunu duymaktayız.  Bizimde bu oluşuma destek vermemiz ve önünü  açmamız gerektiğine olan inancımız gereği ben ve ekibim bu genel kurulda ben ve ekibim aday değiliz.
Herkesin bildiği gibi üç sene öncesinde Sultangazi spor kulüp başkanlığını devraldığımda kulübün mevcut borcu Bir milyon ikiyüz bin TL'ydi.
 Bu genel kurulda seçilecek olan yönetime tek bir kuruş borç bırakmadan yönetimi devrediyoruz.
Fakat kimse sanmasın ki Fırat KARABALIK bu kadar büyük bir emekten sonra renklerine ve armasına aşık olduğu kulüpten uzaklaşıp kulüple ilgilenmiyecek...
Tüm sultangazispor camisinin bilmesini isterim ki, bundan sonra bu kulübün başarısı için elimden gelen herşeyi yapacağım bu kulübün kazandığı her başarıya herkesten çok canı gönülden sevineceğim ve alkışlıyacağım. 
Bu kulübün yanlış yönetimi,yanlış yatırımları ve yanlış gidişatında herkesten çok ben takip edeceğim. Renklerine ve armasına aşık olduğum Sultangazispor camiasına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur..

CONAX SULTANGAZİ SPOR KULÜP BAŞKANI 

FIRAT KARABALIK
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat