ENGELSİZ İLÇE BAYRAMPAŞA

Bayrampaşa 5 Aralık 2018 17:21
Videoyu Aç ENGELSİZ İLÇE BAYRAMPAŞA
A
a

Bayrampaşa Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle bir dizi etkinlik düzenledi. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in ev sahipliği yaptığı programlarda onlarca engelli vatandaş, gönlünce eğlendi.

Bayrampaşa Belediyesi, Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Demirkapı Caddesi’nde ve Yücel Çakmaklı Kültür Merkezi’nde ‘Engelleri Birlikte Aşıyoruz’ sloganıyla bir dizi etkinlik düzenledi. Ardından engelli vatandaşlar ile aileleri Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in ev sahipliğinde, Belediye Başkanlığı’nda düzenlenen yemekte ağırlandı.

“ENGELLİ KARDEŞLERİMİZE ENGEL OLMAYALIM”

Engelli vatandaşlarla yakından ilgilenen ve onlarla birlikte olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezimiz ile beraber Bayrampaşa Belediyesi olarak engelli kardeşlerimiz için böyle güzel bir program düzenledik. Engelli kardeşlerimizin sıkıntılarını anlamanın yolu samimi bir empati kurmaktan geçiyor. Engelli olmak kolay değil. Biz Bayrampaşa Belediyesi olarak her zaman engelli vatandaşlarımızın yanında olduk. Engelli kardeşlerimizin engelsiz bir hayat sürebilmeleri için projeler ürettik ve üretmeye devam edeceğiz. Çünkü hepimiz birer engelli adayıyız. Ne olursak olalım, ama lütfen hayatın hiçbir anında engelli kardeşlerimize engel olmayalım.” şeklinde konuştu.

Programlara Başkan Aydıner’in yanı sıra Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Bayrampaşa İlçe Sağlık Müdürü Yusuf Oğuz Canbulat, Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdülaziz Yeniyol, Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürü Necati Aktuğ Şahin, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, Başkan Aydıner’in eşi ve Hayırevi Koordinasyon Merkezi Başkanı Melahat Aydıner, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar ile çok sayıda engelli vatandaş ve aileleri katıldı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat