En Güçlü Muhtar Adayı Zehra Cantürk

Sultangazi 8 Şubat 2019 12:53
Videoyu Aç En Güçlü  Muhtar Adayı  Zehra Cantürk
A
a

Sultangazi Yayla Mahallesinin bayan muhtar adayı Zehra Cantürk, seçimleri kazanarak mahallesinin ilk kadın muhtarı olmayı hedefliyor.

Şimdiye kadar hiçbir bayanın mahallelerinde muhtarlık yapmadığına dikkat çeken Cantürk, 2019 yerel seçimlerinde iddialı olduğunu ve bir ilke imza atmak istediğini söyledi.
Zehra Cantürk, seçilmesi halinde mahallesini birçok ilklerle tanıştıracağını ifade etti. Yaklaşık 12 yıldır aynı mahallede ikamet ettiğini ve mahallenin sorunlarını yakından bildiğini dile getiren Cantürk, mahalle sakinlerinden destek istedi. Zehra Cantürk, Mahallemiz için hep birlikte el ele daha güzel günlere, sloganıyla bu mahalleye gönül koyduk, diyerek seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Seçime kadar ev ev gezeceğini ve mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyeceğini söyleyen Zehra Cantürk, ev gezilerinde notlar aldığını ve seçilmesi durumunda tespit ettiği sorunların çözümü için elinden geleni yapacağını belirtiyor.
Zehra Cantürk; “Başta kadınlar olmak üzere bütün Mahallenin desteğiyle kazanacağıma ve bu işin üstünden geleceğime inanıyorum. Mahallemizde Halk eğitim merkezine bağlı İş-Kur bünyesinde kurs yerleri açmak istiyorum. Bu sayede kadınlar hem meslek öğrenecek hem de eve katkıda bulunacaklar. Yetki aldığım takdirde mahallemizde semt pazarı, çocuk oyun alanları, park spor aletleri ve çevre düzeni gibi eksiklikleri gidermeyi hedefliyorum.”dedi.
 
1000
icon
Hayır lı sı olsun inşallah muhtar 17 Şubat 2019 21:26

Mahellemiz için de hayırlı olur inşallah

0 0 Cevap Yaz
dilek gocmen 9 Şubat 2019 02:33

zehra cantürk diyorum kadin elinin değdiği hersey cok guzelleşirr

0 1 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat