Emrullah Özdemir 50.Yıl Mahallesi Muhtar Adaylığını Açıkladı

Sultangazi 7 Ocak 2019 14:29
Videoyu Aç Emrullah Özdemir 50.Yıl Mahallesi Muhtar Adaylığını Açıkladı
A
a

2019 Mahalli İdareler Seçiminde 50.Yıl Mahallesi Muhtar adayı olacağını duyuran Emrullah Özdemir, adaylığına ve hedeflerine dair notlarını da paylaştı.

Mahalle sakinleriyle birlikte ortak bir yönetim anlayışını hayata geçireceğini vurgulayan Özdemir; Gerek siyasi, gerekse bürokratik tüm kanalların mahallemizin ihtiyaçlarının karşılanması noktasında sorumluluk alması için elimizden gelen tüm çabayı harcayacağız. Amacının; 50.Yıl Mahallesi'nin daha ferah, huzurlu ve sosyal donatılarıyla ön plana çıkan bir mahalle olmasına katkıda bulunmak olacağını belirten Emrullah Özdemir, mahalle sakinleriyle birlikte ortak bir yönetim anlayışını hayata geçireceğini de söyledi.
50.Yıl Mahallesi'nin tüm sıkıntılarını, mahalle sakinlerinin mevcut ve geleceğe dair beklentilerini bildiğini anlatan Emrullah Özdemir, Kırk yıldır 50.Yıl Mahallesinde ikamet etmekteyim. Muhtarlık müessesesinin etkin bir şekilde görev ifa etmesi ve istişareler neticesinde alınacak ortak kararların uygulanması açısından ciddiyet ve hakkaniyet ölçüsünde dik bir duruş göstermekten asla taviz vermeyeceğim. Mesele sadece sorunları bilmekle yetmiyor, çözüm yollarını da harekete geçirmek gerekiyor.


Gerek siyasi, gerekse bürokratik tüm kanalların mahallemizin ihtiyaçlarının karşılanması noktasında sorumluluk alması için elimizden gelen tüm çabayı harcayacağım. Amacım mahalle halkımın sosyal ihtiyaçlarını tespit eden ilgilenen ve diğer idari kurumlara ileten en iyi en hızlı şekilde temsil eden daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 ulaşılan mahallemizin ve vatandaşlarımızın tüm sorunlarıyla en iyi şekilde yerinde ve zamanında ilgilenen, sadece devletin yap dediğiyle yetinmeyen yeni düşünceler yeni projeler üreten ve uygulamaya geçirmek için gerekli girişimleri etkili biçimde yapan, mahalle sakinlerimizin acı tatlı sevinçli hüzünlü anlarında her zaman yanlarında olan esnafımızla işçimizle memurumuzla büyüğümle,küçüğümle – yaşlısıyla,genciyle sürekli diyalog içinde olan bir muhtar olmak için çıktığım bu yolda tüm mahalle halkımızın desteklerini bekliyorum.
Mevcut muhtarımıza yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim, muhtar adayı olan veya olacak bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum.
Niyetimiz halistir, hizmet odaklıdır, faydaya dönüştürme amaçlıdır. İnşallah Yüce Allah'ın izni, mahalle sakinlerimizin de teveccühüyle hizmet etmek nasip olur” dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat