Emrullah Muhtar’dan Okul Ziyaretleri

Sultangazi 25 Ekim 2019 19:25
Videoyu Aç Emrullah Muhtar’dan  Okul  Ziyaretleri
A
a

50.Yıl Mahallesi Muhtarı Emrullah Özdemir; ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Kendi mahallesi içeresindeki okulları ziyaret eden Özdemir, okulların eksiklikleri hakkında bilgiler alıyor.

Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret eden,50.Yıl Mahallesi Muhtarı Emrullah Özdemir okul Müdürü Ahmet Güney ile görüştü.

 50Yıl Mahalle Muhtarı Emrullah Özdemir; ”Eğitim ve öğretime destek olmak amacıyla okullarımızı ziyaret etmekteyim. Hem tanışmak ve kaynaşmak için hem de okulların eksikliklerinin giderilmesi amacıyla bu ziyareti gerçekleştirmekteyiz. İnşallah elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi

Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ahmet Güney; “Muhtarımız kendi mahallesi sınırları içeresindeki okullarımızı ziyaret etmektedir. Muhtarımızın ziyaretini memnuniyetle karşıladık. Birlikten kuvvet doğar. Eğitim çok önemli bir konu. Tanışma, kaynaşma ve eksikliklerin giderilmesi konularında bizlere yardımcı olmak amacıyla gerçekleşen bu ziyaretlerden dolayı muhtarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.


1000
icon
Şahin şeker 26 Ekim 2019 23:12

Selam ve saygialrimi iletiyorum ellerinizden öpüyorum allahu teala sizin gibi insan ları başımızdan eksik etmesin yavrularımız okudun ben ilk okul cağlarında gazi mahallesinde öğretmen yok diğe sokakta bu durumu sırf purtosto ettik yürüsün diye eski gulhanede mahkemeye çıkarılsın nemutluki benim evlatlarım inşaallah bu sıkıntılarla karşılaşmayacak aaygilar

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat