DÜDANLILAR KÖYÜNDEN TAM DESTEK

Sultangazi 23 Mart 2019 18:52
Videoyu Aç DÜDANLILAR  KÖYÜNDEN TAM DESTEK
A
a

Adıyaman ili Sincik ilçesi Düdan köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Adıyamanlı hemşerileri, Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun’a destek programı düzenledi.


Dernek merkezinde düzenlenen programa, Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Sait Aybak, Sincik Dernek Başkanı Hamit Peker, ÇİGDER Başkanı Orhan Güvelaydın, Yusufhan Dernek Başkanı Bayram İnan, Yarpuzlu Dernek Başkanı Şükrü Akyüz, Ulutaş Dernek Başkanı Hacı Tutuş, Sakız Dernek Başkanı Abuzer Demir, Sultangazi Belediyesi Meclis Üyesi adayı Cemil Keskin, dernek yönetimi ve çok sayıda davetli katıldı.
 

 
ÇİGDER Başkanı Orhan Güvelaydın; “Biz sürekli olarak temsiliyette noktasında şikâyetçi olurduk. Adıyamanlılar iyi temsil edilmiyor diyorduk. Önümüze çok güzel bir fırsat çıktı. En tepe bize inşa edildi. Bunun için Sincik’in, Düdan’ın, tüm Adıyamanlıların elini taşın altına koyup bize verilen fırsatı çok iyi kullanmamız lazım” dedi.
Düdan Dernek Başkanı Hasan Yaşar; “Derneğimiz 2000 yılında değerli büyüklerimiz tarafından kurulmuştur Şu an 500'ün üzerinde Derneğimize kayıtlı üyemiz bulunmaktadır.
Düdan Köyü Adıyaman ili Sincik ilçesinde 13 kilometre uzaklıkta olan güzel ve bizler için değerli bir köydür. Çiğ köfte sektöründe yer alan çiğ köftecilerin yüzde doksanı Düdanlıdır. Ülke ekonomisine ve milletine faydalı derdi iş insanlarıdır Düden köyünün nüfusunun yüzde doksanı Sultagazi’de ikamet etmektedir. Sultangazimiz de en çok nüfusu olan Adıyaman’dır.Abdurrahman Başkanım tecrübeli ve bilgi birikimi ile Adıyamanlılara farkındalık yaratmıştır. Kendilerine sizlerin huzurunda şükranlarımı sunuyorum. 31 Mart seçimlerinde inşallah Sultangazimizi ve İstanbul’umuzu kazanmış olacağız” dedi.


Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Sait Aybak; Adıyamanlıları temsiliyet noktasında Sayın Abdurrahman dursun Başkanımız en iyi şekilde temsil edeceğine canı gönülden inanıyorum. Başkanımız her ne kadar Adıyamanlı olsa da seçildikten sonra tüm Sultangazililerin Başkanı olacaktır. Başkanımızın yürüdüğü bu yolda biz Adıyamanlılar olarak, Düdanlılar olarak, Sincikliler olarak Başkanımızın yayında olacağız. Başkanımızın en yüksek oyla seçilmesi için çalışacağız” dedi.Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun; “Adıyamanlıların yanımızda olduklarını biliyoruz. İnşallah sizlerle birlikte çok daha güzel şeylere imza atacağız.31 Martta Rabbim nasip eder Belediye Başkanı olursak,5 yıl sürecek bir hizmet süremiz olacak.
Temsil ettiğimiz camialar var. Bu camiaları hiçbir zaman töhmet altında bırakmadan çalışacağız. Hiç kimsenin bizim hakkımızda kötü söz sarf etmemesi adına olabildiğince titiz davranacağız. Önce hakkın rızasını gözeteceğiz. Ölçümüz yapacağımız işte Allah’ın rızasını olacak. Hem ekibimize, hem de yanımızda ki insanlara dikkat edeceğiz. Bunlara dikkat ettiğimiz takdirde ne kendimizi, nede sizleri ve temsil ettiğimiz camiaları mahcup etmeyiz” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat