Dökümcüler sitesinde birçok sorun yaşanıyor

Sultangazi 26 Eylül 2018 23:23
Videoyu Aç Dökümcüler sitesinde  birçok sorun yaşanıyor
A
a

Dökümcüler sitesinde ruhsat ve lisans başta olmak üzere birçok sorun yaşanıyor

Geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığını açıklayan Yaşar Koçyiğit, Deri Dönüşüm sektöründe yaşanan sorunları ve çözüm önerilerini haber sitemiz Sultangazi.com.tr’ ye değerlendirdi.

Hızla büyüyen nüfus, ekonomi ve sanayinin sonucunda kullanılan her türlü malzemenin artması aynı zamanda oluşan atık miktarında yükselmeye sebep olmaktadır diyen Koçyiğit, atıkların çevreye zarar vermeden bertaraf edilmesi ve ekonomiye kazandırılması için geri dönüşüm kaçınılmazdır.
2.Cebeci dökümcüler sanayi sitesinde atıkların ekonomiye kazandırılması adına birçok firmamız faaliyet göstermektedir. Dökümcüler sitesinde ruhsat ve lisans başta olmak üzere birçok sorun yaşanıyor. Burada lisans ’tan önce en önemli sorun ruhsat problemi. Birçok işyeri Belediye tarafından mühürlendi. Yaşanan ruhsat sıkıntısına kalıcı, adil bir çözüm bulabilmek çalışmalarımız devam ediyor.


Sultangazi gelişmekte olan bir ilçe ve giderek büyüyor. Şu anda bulunduğumuz 2.cebeci ilçemizin çok önemli noktalarından oldu. Geri dönüşüm esnafı ilçe merkezinden uzak modern bir site yapılarak burandan taşınmalıdır.
Bir de burasının yıllardan beri süregelen alt yapı sorunu var. Yollar bozuk, kanalizasyon arızaları sıkça yaşanıyor. Burada 2.500 esnafımız var. Sultangazi belediyesi geri dönüşüme yönelik politikaları benimsemeli ve esnafımızı desteklemeli. MHP Sultangazi ilçe başkanlığı olarak ARGE çalışmalarımız devam ediyor. En kısa zaman da kamuoyu ile paylaşacağız.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat