Demokratik Sol Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayını Tanıttı

Sultangazi 18 Mart 2019 19:12
Videoyu Aç Demokratik Sol Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayını Tanıttı
A
a

Demokratik Sol Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Tarık Ersoy, dilek pastanesinde kahvaltı programı düzenledi.

Programa Demokratik Sol Parti İstanbul İl Başkanı Çiğdem Mercan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muammer Aydın ve çok sayıda partili katıldı.

Demokratik Sol Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Tarık Ersoy, Bugün buraya, sizlerin karşısına, Sultangazi Belediye Başkan adayı olarak çıkmama fırsat tanıyan, gençlerin ve halkın içinden kişilerin seçilmesine öncülük eden, Başta Genel Başkanımız "Sayın Önder Aksakal" ve "Parti Yönetimimize" şükranlarımı sunarım dedi.
Ersoy, konuşmasına şöyle devam etti.

“Benim için, Heyecan, gurur ve azim duygularının iç içe geçtiği bu günde, yanımda olduğunuz, bizleri yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim.
Hepiniz hoş geldiniz.
Sultangazi, Genç, dinamik ve farklı kültürlerin harmanlandığı, farklı dil, din, ırkların iç içe, yaşadığı bir ilçemiz olarak, İstanbul sınırları içerisinde lokomotif bir rol üstlenmiştir. Bizde, içinizden gelen bir vatandaş olarak, buraya hizmet etmekten ve bu yüksek potansiyele sahip ilçemizi daha yaşanabilir, daha huzurlu ve çağdaş bir noktaya ulaştırmak adına canla başla çalışacağımızı taahhüt etmekteyiz.
Sultangazi ‘ye daha çok hizmet kazandıracağız hep birlikte, el ele geleceğe hazırlamaya devam edeceğiz. Hizmetlerimiz İstanbul ve Sultangazi'nin güzelliğine güzellik katacaktır. İnanıyoruz ki, gerçekleştireceğimiz hizmetlerle Sultangazi daha da güzel olacaktır.  
Sosyal Belediyecilik Hizmetlerinden, Ulaşım, Altyapı, Çevre Düzenlemelerine, kültür-sanat etkinliklerinin arttırılmasından, gençlerin spora bilişime ve teknoloji ile buluşturulmasına, eğitim projelerinden, sağlık alanlarındaki projelere, Sosyal Hizmet ve yardım çalışmalarından, engelli vatandaşlarımızın problemlerine çare olmaya kadar geniş bir yelpazede birçok alanda gerekli projelerimizi hayata geçirmek ve sizlerin hizmetine sunmak niyetindeyiz.
Sultangazi de doğup büyümüş birisi olarak, son 10 yıllık süreç içerisinde, ilçemizin ne kadar geliştiğini ve değiştiğini ve her geçen gün de büyüdüğünü gözlemliyoruz. Bu potansiyele karşılık verecek kamusal hizmet alanında ki eksiklikleri, ilçemizin teknoloji ile olan ilişkisinin geliştirilmesini gerektiğini ve eski günlerde olduğu gibi sosyal etkinliklerin, yardımlaşma, komşuluk ilişkilerinin canlandırılması gerekliliğini hepimiz hissediyoruz.


Neden Sultangazi diye sorarsanız?
Doğduğumdan bu yana, Sultangazi ilçesinde ikamet etmekteyim. Bu nedenle Sultangazi ‘ye hizmeti kendime bir borç bilirim. Doğup büyüdüğüm ilçenin her türlü sıkıntısını ve sorunlarını bilen-gören ve irdeleyen bir vatandaş olarak, taşın altına elimizi koymanın gerektiğini ve gücünü Hak ve Halktan alan Demokratik Sol Parti ile gerçekleşeceğine sonsuz inanıyorum” dedi.
Demokratik Sol Parti İstanbul İl Başkanı Çiğdem Mercan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muammer Aydın’da birer selamlama konuşması yaptı.
Program sonrası beyaz güvercin uçurtuldu.
Tank Ersoy Kimdir. 1985 Yılında Istanbul'da doğmuştur. Doğduğundan bu yana Sultangazi'de ikamet etmektedir. Evli ve 2 Çocuk babasıdır. Eğitimine İvat Turan İlköğretim Okulunda başlamış, Org.Eşref Bitlis İlköğretim Okulunda devam etmiş ve Küçükköy Endüstri Meslek Lisesinden mezun olmuştur.
Mezuniyetten sonra, ticaret hayatına inşaat sektöründe devam etmiştir.
Siyasi yaşamına, Atatürk Düşünce Derne'ğinde Gençlik Kolu Başkanlığı yaparak başlamış ve ilçe Yönetiminde de yer almıştır.

 
1000
icon
Ali Özdemir 22 Mart 2019 11:52

Siz kime hizmet ettiğinizin farkındaymışsınız yazıklar olsun

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat