Defacto Ve Danilo Şef’Ten Sosyal Medya Akımlı Reklam Filmi

Magazin 3 Ekim 2020 12:34
Videoyu Aç Defacto Ve Danilo Şef’Ten Sosyal Medya Akımlı Reklam Filmi
A
a

Defacto 2020 Sonbahar-Kış Koleksiyonu İçinde Yer Alan Pantolon Şıklığı Ve Eşofman Rahatlığını Birleşim Noktası Jogger’Lar İçin Yeni Reklam Filmini Yayınladı. İtalyan Şef Danilo Zanna’Nın Reklam Yüzü Olduğu Film, Sosyal Medyada Akım Olan Hareketler Ve Efektlerle Kurgulandı.

DeFacto 2020 Sonbahar-Kış Koleksiyonu içinde yer alan pantolon şıklığı ve eşofman rahatlığını birleşim noktası jogger’lar için yeni reklam filmini yayınladı. İtalyan Şef Danilo Zanna’nın reklam yüzü olduğu film, sosyal medyada akım olan hareketler ve efektlerle kurgulandı.
Sosyal medyanın en sevilen akım ve efektleri DeFacto’nun yeni reklam kurgusunu oluşturdu. İtalyan Şef Danilo Zanna’nın reklam yüzü olduğu jogger koleksiyonu filmi, yeni normal dönemin tedbirleri kapsamında bir gün boyunca çekildi. İlk defa sosyal medya akımlarını gerçekleştiren Zanna, çekimler sırasında çok eğlendiklerini belirtti.
Yeni nesil reklam filminin yönetmen koltuğunda Mert Enis yer alırken prodüksiyonu ve müzik yapımcılığını H2O Content Studio üstlendi. Fotoğraf çekimi ise Aslı Girgin tarafından gerçekleştirilirken filmin müziği için markanın uyarlanan ‘jingle’ı kullanıldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat