CHP'li Bozkurt’tan Esnaf Ziyareti

Sultangazi 2 Mart 2019 01:06
Videoyu Aç CHP'li Bozkurt’tan Esnaf Ziyareti
A
a

Seçim gezileri kapsamında esnaf ziyaretinde bulunan CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, esnafları ziyaret ederek sonlarını dinliyor ve projelerine ilişkin bilgiler veriyor.

Ziyaretler sırasında vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Mimar Haluk Bozkurt, seçime katılım oranının da yüksek olması gerektiğini dile getirerek, herkesin sandığa giderek tercihlerini yapması gerektiğini ifade etti.
"ENGELLERİ DERMAN BELEDİYECİLİĞİYLE KALDIRACAĞIZ”
CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz’ın ve meclis üyesi adaylarının katıldığı çalışmada Bozkurt, CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği Listesine engelli kontenjanından giren Ahmet Gürlevik ile birlikte Esentepe Mahallesinde ikamet eden engelli bir vatandaşın evine misafir oldu.

Engelli vatandaş Ali Kalaycıoğlu, bir engelli olarak karşılaştığı sorunları anlattı. Bozkurt, Cumhuriyet Halk Partisi belediyesinde engellilerin sorunlarıyla ilgili ciddi projeler üzerinde çalıştıklarını, “Derman Belediyeciliğinde” hiçbir engellinin kamudan kaynaklanan bir engelle karşılaşmayacağını söyledi.

“İSTANBUL’UN EKONOMİSİNİ DÜZELTECEĞİZ”

Ekibiyle birlikte Esentepe Mahallesinde bulunan Renkli Umutlar Rehabilitasyon merkezini de ziyaret eden Bozkurt, engelli velileri ve rehabilitasyon çalışanlarının sorunlarını dinledi. Bozkurt, engelli velilerinin sorunlarıyla ilgili notlar aldı.

Daha sonra Esentepe Mahallesi esnaflarını ziyaret eden Bozkurt, ekonomik krizin etkisiyle birlikte esnafın zor durumda olduğunu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul’un ekonomisiyle ilgili planladığı projeleri hayata geçirdiklerinde esnafın ve İstanbul halkının ekonomik zorlukları kalmayacağını anlattı. 
HAFIZA OYUNU OYNADI
Renkli Umutlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret eden CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, Doğancan Gül isimli öğrenci ile hafıza oyunu oynadı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat