Cebeci Taş Ocakları projesi ilk kez haber sitemizde

Sultangazi 17 Şubat 2019 15:06
Videoyu Aç Cebeci Taş Ocakları projesi ilk kez haber sitemizde
A
a

Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun’un Cebeci Taş Ocakları projesi ilk kez haber sitemizde.

Sultangazi’nin en önemli problemlerinden biri olan Cebeci Taş Ocakları Rehabilitasyon Projesini ilk kez yayınlıyoruz. Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun’un merakla beklenen taş ocakları rehabilitasyon projesini katıldığı bir programda açıkladı.

İşte O Projenin Detayı

Cebeci Maden Bölgesi projesine göre oluşturulmuş, Kuzey ve Güney ocak ile tesis alanları, Cebeci Yolu, Maden servis yolu gibi alanların dışında kalan alanlarda ağaçlandırma çalışmaları yapılacak. Ağaçlandırma yapılacak toplam alan 3.312.059 metre kare olacak.

Cebeci Maden Bölgesini çevresinden izole etmek için 8.75 m yüksekliğinde 40m genişliğinde Sütre adı verilen yapay yeşil tepe yapılacak. SÜTRE maden sahasının dolanacak. SÜTRE yapısının ocak tarafında 11m genişliğinde maden içi ulaşımı sağlanacak.

Stabilize kaplama servis yolu yerleşim tarafında Cebeci Köyü ve Yayla Mahallesinin ulaşımını sağlayacak olan 10m genişliğinde Cebeci-A ve Cebeci –B adında iki adet ulaşım yolu bulunacak.
1000
icon
Kadir 19 Şubat 2019 13:51

Eyt

0 0 Cevap Yaz
İsmail güngör 17 Şubat 2019 20:49

Proje çok güzel ama taş ocakları bölgesi vatandaşın tapulu arazileridir ama yıllardır kullanılıyor hak sahipleri kenerdan bakıyor vatandaşın hakkı vatandaşa ne zaman verilecek 40 senedir mahkemelik bir alandır oralar diledikleri gibi kullanılıyor bilinsin istedim

0 2 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat