Cebeci Mahallesi Muhtarı Zeki Yıldız Meclis Üyeliğine aday

Sultangazi 1 Aralık 2018 00:13
Videoyu Aç Cebeci Mahallesi Muhtarı Zeki Yıldız Meclis Üyeliğine aday
A
a

Cebeci Mahallesi Muhtarı Zeki Yıldız, 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti'den Sultangazi Belediye Meclisi Üyeliği aday adaylığı için başvuru yaptı.

Aynı zamanda Sultangazi Muhtarlar Derneği Başkanı olan Zeki Yıldız, Ak Parti'den Sultangazi Belediye Meclis üyeliği aday adaylığı için başvuruda bulundu. Muhtar arkadaşları ile birlikte topluca Ak Parti Sultangazi ilçe başkanlığına giderek Belediye Meclis aday adaylığı başvurusunu yaptı. Başvuru formunu ilçe Başkanlığına vermesinin ardından Zeki Yıldız’ı muhtar arkadaşları tebrik etti.
Efsane Muhtar Zeki Yıldız, adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada; “Görev yapmaktan onur ve gurur duyduğum Muhtarlık görevime yeni dönemde aday olmayarak bırakıyorum.2019 yılın da yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis üyeliğine Aday Adayı oldum. Hizmetlerime Belediye Meclis Üyesi olarak devam edeceğim. Yüce Yaradan’ımız nasip ederse ve halkımız teveccüh gösterir ise Belediye Meclis üyesi olarak hizmet etmek istiyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun” dedi.
 
1000
icon
Ahmet ÖZCAN 1 Aralık 2018 05:40

Hayırlı olsun.

1 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat