Cebeci Mahallesi Muhtar Adayı Oldu

Sultangazi 24 Aralık 2018 20:49
Videoyu Aç Cebeci Mahallesi Muhtar Adayı Oldu
A
a

Muhtarlık kadın, erkek işi değil bilgi işi.

1984-1999 yılları arası,15 yıl muhtarlık görevi yapan Süreyya Akdemir, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde muhtarlık için aday oldu. Muhtar Süreyya Akdemir, örnek olarak muhtarlık görevini başarı ile yerine getirmiş bir isim.

Muhtarlık yarışının başladığı bu günlerde adaylığını açıklayan Süreyya Akdemir, “Muhtarlık kadın, erkek işi değil, bilgi işi.41 yıldır cebeci mahallesinde ikamet ediyorum. Muhtarlık hizmetinin mahalle ile bütünleşme ve mahallenin sorunlarına çözüm bulma yeri. Cebeci Mahallesi sokakları olmayan, karanlık, ulaşımı kısıtlı bir mahalleydi.
Elinden tutup ilkokul, ortaokul, ya da liseye kayıt yaptırdığım çocuklar, mühendis, avukat, doktor veya öğretmen oldular.
O çocukların aileleri bana `Senin götürdüğün çocuklar şimdi öğretmen oldu, mühendis oldu` diyor. Bir ailenin ferdi gibi onlarla her şeyimi paylaştım.

2019 yerel seçimlerinde Cebeci Mahallesi Muhtarlığına adaylığımı açıklıyorum. Mahalle halkı teveccüh gösterip seçilirsem yılların verdiği tecrübe ile hizmet edeceğim" dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat