Çatalzeytinliler Derneği İftar Verdi

Sultangazi 27 Mayıs 2019 16:41
Videoyu Aç Çatalzeytinliler Derneği İftar Verdi
A
a

Çatalzeytinliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Cemal Demir ve Yönetimi iftar yemeği verdi. Ali Cevat Özyurt Okulu bahçesinde verilen iftar yemeğine oldukça yoğun katılım gerçekleşti.

Semazen gösterisi ve Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan İftar programına Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Kastamonu Çatalzeytin Belediye Başkanı Ahmet Demir,CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, CHP Meclis Üyeleri,Muhtarlar,STK Başkanları ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.

Verilen iftar yemeğinde bir konuşma yapan Çatalzeytinliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Cemal Demir, “11 ayın sultanı Ramazan ayı kardeşlik duygularının, paylaşma duygularının arttığı bir ay. Ramazan ayının, ilçemize, ülkemize, İslam âlemine ve dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.
Çatalzeytinliler Derneği'nin geleneksel iftar programında konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun; “Davetleri ve ikramları için dernek yönetimine teşekkür ederim” dedi.

 
1000
icon
birlik mermer 27 Mayıs 2019 22:48

allah kabul etsin inşallah

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat