Çare var diyoruz. Çare Saadet Partisi’dir

Sultangazi 27 Ocak 2019 01:31
Videoyu Aç Çare var diyoruz. Çare Saadet Partisi’dir
A
a

Yaklaşan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Aday Hüseyin Aydoğan Yerel Basın Mensupları ile bir araya geldi. Kahvaltılı bilgilendirme toplantısında Aday Aydoğan; “Çare var diyoruz. Çare Saadet Partisi’dir. Vatandaşlarımızdan destek istiyoruz. Bize ulaşan teveccühte bu yöndedir.” dedi.

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Aday Hüseyin Aydoğan; “31 Mart’ta Aziz Milletimiz sandık başına gidecek. Bütün siyasi partiler yoğun bir çalışma yürütüyor. Saadet Partisi olarak bizde çalışmamızı yaptık. Aday Adaylarımız oldukça yoğundu. 13 Aday Adayımız vardı. Temayül yoklaması yaptık. Yoklama sonucunu İl Başkanlığımıza sunduk. Anket ve istişareler sonucunda şahsıma bu görev tebliğ edildi. Biz açıklamayı Pazar günü sonrasına bırakalım dedik ancak Sosyal Medya yoğun bir şekilde hareketlenince biz de Yerel Basın Mensuplarımız ile bulaşalım istedik. Adaylığımızı açıklıyoruz sizlerin huzurunda. Sultangazi 600 bine dayanan bir nüfusu olan genç bir ilçe. 10 yıl oldu ilçe olalı. Bu zamana kadar güzel çalışmalar var. Teşekkür ederiz. Ancak yeterli çalışmalar yok. Bununla ilgili ciddi projelerimiz var. Ekibimiz çalışıyor.
Mimar ve mühendislerimiz projelerini bitirme noktasına geldi. Kamuoyuna projelerimizi anlatacağız. Sultangaziliyiz, bu ilçede yaşadık bu ilçede yaşamaya devam edeceğiz. 1974 yılından beri bu ilçedeyim. 31 yıldır Sultagazi’de esnaflık yapıyorum. İnşallah biz Sultangazi’yi Sultangazililer ile birlikte yöneteceğiz. Bunun için yoğun bir gayret sarf edeceğiz. Sultangazi ihmal edilen bir ilçedir, bu ihmale son vereceğiz.

Belediye ve Yerel anlamda hizmetleri alması için gereken çabayı göstereceğiz. Herhangi bir parti ayrımı yapmadan Sultagazi’de yaşayan bütün kardeşlerimizin adayıyım. Sultangazi Belediyesi’ni de birlikte yöneteceğiz. Yapılmış olan işlerin yanına üstüne bizlerde bir şeyler yapacağız. Yerel Basın Mensuplarına da gereken önemi vereceğiz. Sultangazi ‘ye aşkla hizmet edeceğiz. Çare var diyoruz. Çare Saadet Partisi’dir. Vatandaşlarımızdan destek istiyoruz. Vatandaşlarımızı dan gelen teveccühte bu yöndedir” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat