ÇANKIRILILARDA SON NOKTAYI FEDERASYON BAŞKANI KOYDU

Sultangazi 1 Kasım 2018 23:23
Videoyu Aç ÇANKIRILILARDA SON NOKTAYI FEDERASYON BAŞKANI KOYDU
A
a

Sultangazi Çankırılılar Derneği düzenlemiş olduğu kahvaltı programı yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Federasyon binasında gerçekleşen kahvaltı programına Sultangazi Çankırılar Derneği üyelerinin yanı sıra, İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Başkanı Zeynettin Aydın, Sultangazi Çankırılılar Dernek Başkanı Halil Aydoğan, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, Gaziosmanpaşa Mili Eğitim Müdürü Ahmet Ece Sanatçı, Meclis Üyeleri, STK Başkanları katıldı.   
 
İstanbul’da özlediğimiz Dernekçilik işte bu diyerek sözlerine Başlayan İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Başkanı Zeynettin Aydın, “Sultangazi Çankırılılar Dernek Başkanı Halil Aydoğan'a teşekkür ediyorum. İşte güçlü bir Sultangazi, güçlü bir Çankırı. Şunu açıkça söylemek istiyorum Sultangazi ‘de Çankırıları ve Federasyonumuzu temsil eden dernek Halil Aydoğan’ın bulunduğu dernektir.
Sultangazi Çankırılılar Derneğinin dışındaki bir yapı, başka bir oluşum paralel bir yapıdır. Sultangazi ‘de başka bir oluşumu kabul etmiyoruz. Sultangazi Çankırılılar derneğine destek vermenizi istiyoruz. İnşallah bu dönem Sultangazi ‘de meclis üyesi çıkartalım” dedi.
Sultangazi Çankırılılar Dernek Başkanı Halil Aydoğan; “Uzaktan yakından katılım yaparak bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşerilerimize ve dostlarımıza teşekkür ediyorum. Çankırı’mızı Sultangazi ‘de en iyi şekilde temsil etmek için elimizden gelen gayretin en iyisini yapmaya gayret edeceğiz” dedi.

1000
icon
VEYSEL TİRYAKİ KORGUN/HICIP KÖYÜ 5 Kasım 2018 10:29

Nihayet iki başlılığa bir son verilmiş oldu.Sayın federasyon başkanımıza çıktığı yolda başarılar diliyoruz Halil Aydoğan başkanımızın da yolu açık hizmetleri bol olsun inşaallah

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat