CAHİT ALTUNAY 2019'DA YENİDEN ADAY GÖSTERİLİR

Sultangazi 29 Ekim 2018 18:02
Videoyu Aç CAHİT ALTUNAY 2019'DA YENİDEN ADAY GÖSTERİLİR
A
a

Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan adaylığı için, hesap yapan siyasiler, hesap yapadursunlar. Kamuoyundan ve halktan yeterli desteği alıp almayacağı tartışılan bu isimlerin, Cahit Altunay karşısında hiç ama hiç şansları olmayacak. Evdeki hesap çarşıya uymayacak.

Ak Parti Sultangazi ‘de macera aramayacak. Ak Partide gönlünde Sultangazi Belediye Başkan adaylığı düşünen hiç kimse kendisini kandırmasın. Cahit Altunay Sultangazi ’de tekrar aday gösterilecek.
Siyasetin içinden gelen, AK Parti’ye gönül vermiş, ilçemize hizmetin en iyisini getirmek için yoğun çaba gösteren, halk tarafından sevilen ve başarılı Belediye Başkanları arasında ismi geçen Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay yeniden AK Partinin adayı olacak.

Belediye Başkanlığı görevinde 9 yıl boyunca birçok projeyi hayata geçiren, halen yoğun çalışma içinde Sultangazi ’ye önemli hizmetler getiren ve halkın takdirini kazanan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, önümüzdeki yerel seçimlerde şimdiye kadar yaptığı güzel hizmetleri ve projeleri tamamlamak adına yeniden aday gösterilecek.
Başarılı çalışmalara imza atan Sultangazi Belediye Başkanı Altunay, göreve geldiği süre içerisinde yaptığı hizmetlerle kamuoyunda takdir toplayan çalışkan bir belediye başkanı olarak 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde yeniden aday gösterilecek…
Sultangazi halkının görüşü de bu yönde…

Haber Yorum:Adem Doğrul
 
1000
icon
Mehmet Topçu 17 Aralık 2018 21:15

2019 seçim lerinde başarılar dilerim Sayın başkanım allaha emanet olun.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat