BUYRU SOKAK YOLUNUN TEMELİ ATILDI

Kağıthane 9 Ocak 2018 18:19
Videoyu Aç BUYRU SOKAK YOLUNUN TEMELİ ATILDI
A
a

Kağıthane Belediyesi ilçeye yaptığı yatırımlarına tüm hızıyla devam ediyor. 34 yeni eser arasında kendine yer bulan Buyru Sokak yolunun temeli gerçekleştirilen törenle birlikte atıldı.

İlçeye kazandırdığı bir çok eserin yanı sıra, mahalleli için hayati önem arz eden altyapı ve üstyapı çalışmalarında da yatırımlarını sürdüren Kağıthane Belediyesi, bu bağlamda yapımına başlanan Buyru Sokak Yolu’nun temel atma törenini gerçekleştirdi.

Vatandaşların yoğun bir katılım gösterdiği temel atma töreninde konuşan Başkan Fazlı Kılıç; ‘’Bugün yine çok önemli bir projenin daha hayata geçirilmesi adına bir başlangıç yapıyoruz. Buradaki yol yapım işlemi tamamlandığında ve hayata geçtiğinde bu yol Harmantepe, Telsizler ve Gültepe Mahallelerini birbirine bağlayacak. Hem trafik açısından hem de bu civarda yaşayan vatandaşlarımız açısından buradan yol geçmesi oldukça önemli. Ben bu projede emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyor mahallelimiz ve Kağıthanemiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. ‘’ dedi.

30 Yıldır Buyru Sokak’da oturduğunu ve yol olmamasından kaynaklı olarak çok büyük zorluklar çektiklerini belirten Kamil Keskin ; ‘’30 yıldır burada oturuyorum. Bu projeyi hayata geçirenlerden Allah razı olsun. Burada cenazemiz olduğunda sırtımızda taşıdık, hastamız olduğunda sırtımızda taşıdık. Yol olmamasının çok derdini çektik Allah Başkanımız Fazlı Kılıç’dan ve burada emeği geçen herkesten razı olsun. Bizi büyük bir dertten kurtardı. ‘’ dedi.

Programa katılan AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli’de yapılan yatırımlara dikkat çekerek şunları söyledi; ‘’Kağıthane’de bir çok programa, açılışa katılıyorum. Yapılan hizmetleri bizzat kendim görüyorum. İnanın bana AK Partili belediyelerin dışında başka belediyelerde bu denli çalışan hiçbir yer yok. Yatırım yapan yok. AK Parti belediyeleri ve kadroları olarak milletimize hizmet için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz bundan sonrada yapacağız.’’ Dedi.

Konuşmaların ardından geçilen tören atma töreniyle birlikte program tamamlandı. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat