Biyamin Göktaş, ilçe Başkanlığına Aday Adayı Olduğunu Açıkladı

Sultangazi 12 Ekim 2018 21:51
Videoyu Aç Biyamin Göktaş, ilçe Başkanlığına  Aday Adayı Olduğunu Açıkladı
A
a

Genel Başkan Meral Akşener’in ilçe teşkilatlarının yeniden yapılandırılma programına dâhil edilmesi doğrultusunda tavsiye kararı sonrası, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın imzası ile duyurulan kararda ilçe başkanlarının istifası istendi.

Sultangazi kurucu İlçe Başkanı Kemal Taşdemir’in istifası sonrası, yeni ilçe Başkanının kim olacağı merak edilirken tecrübeli bir isim adaylığını açıkladı.
Bir dönem CHP Sultangazi İl Genel Meclis Üyesi olan, İYİ Parti Sultangazi ilçe Kurucularından, aynı zamanda, İYİ Parti Sultangazi İlçe Sekreteri Biyamin Göktaş, ilçe Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

Aday Adaylığı için açıklamalarda bulunan Göktaş; “İYİ Parti milletimizin çeşitli renklerini bir araya getiren, merkez siyasete dinamik kazandıracak tek partidir. Bu kutuplaşmış, milletimizi ayıran siyaseti bitirmek ve milletimizin her rengini kucaklamak için yola çıktık. Ülkemizin her yerinde gördüğümüz ilgi, Genel Başkanımız Meral Akşener’e gösterilen teveccüh ülkemizin aydınlık geleceği için hepimize umut vermektedir.Sultangazi ilçe teşkilatımızın büyük başarılara imza atacağına inanıyorum. Tüm yol arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Her şey iyi olacak” dedi.
 
1000
icon
Vural 18 Ekim 2018 14:24

Başkana başarılar dilerim

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat