Birçoğumuz Belediye Meclis oturumlarını merak ederiz

Sultangazi 4 Kasım 2019 20:39
Videoyu Aç Birçoğumuz Belediye Meclis oturumlarını merak ederiz
A
a

Birçoğumuz Belediye Meclis oturumlarını merak ederiz. Belediye Meclisinde neler oluyor, Meclis üyelerine yapıyor. İlçemiz adına nasıl kararlar alıyorlar merak etmişizdir.

Partilerin aday gösterdiği belediye meclis üyeleri yine bu partileri temsil eder. Belediye meclisi il ve ilçe belediyelerindeki en önemli kurumlardan bir tanesidir. Şehirlerde ve ilçelerde belediye meclisi ilin veya ilçenin kaderini belirleyebilir. Belediye meclis üyeleri görev yaptıkları bölgedeki sorunlarla ve projelerle ilgilenir.
Belediye meclis üyesinin pek çok görevi bulunmaktadır. Belediye meclis üyeleri ağır bir yükün altına girerler. Belediye meclis üyeleri görev yaptıkları il ve ilçelerde vatandaşın hayatına etki edecek kararların alınmasını sağlarlar.
Evet, “Meclis üyeleri vatandaşın hayatına etki edecek kararların alınmasını sağlarlar”.

Hayatımıza etki edecek kararların alındığı Sultangazi Belediye Meclisinden sizlere kısa bir video paylaşıyorum. Merak ettiğiniz, Mecliste neler oluyor dediğiniz, Meclis üyeleri neler yapıyor dediğiniz, ilçemiz adına nasıl kararlar alınıyor, videomuzda izleyebilirsiniz.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat