Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü-Basın Duyurusu

Genel 17 Ağustos 2019 14:15
Videoyu Aç Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü-Basın Duyurusu
A
a

09.08.2019 günü 13.00 sıralarında İlimiz Beyoğlu ilçesi Kocatepe Mahallesi Feridiye Caddesi üzerinde İran uyruklu Javid Amırsayyah B. (26) isimli kadın şahsın çantasının çalınması neticesi meydana gelen “Kapkaç” olayı ile ilgili olarak İstanbul Emniyet Müdürlüğü Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Motosikletli Polis Timleri görevlilerince yapılan çalışmalarda;

Güvenlik kamera görüntülerinin incelenmesi neticesinde bahse konu olayı gerçekleştirdikleri tespit edilen Emir T. (19) ile M.D. isimli yaşı küçük şahıs aynı gün 20.00 sıralarında Beyoğlu ilçesi Çukur Mahallesinde yakalanarak gözaltına alınmıştır. Şüpheli şahısların geçmiş tarihlerde Beyoğlu ilçesinde meydana gelen olaylarla bağlantıları ile ilgili yapılan araştırmalarda, M.D. isimli yaşı küçük şahsın ise (1) “Yağma” ve (1) “Kapkaç” olaylarının, Emir T. isimli şahsın ise (1) “İşyerinden Hırsızlık” ve (1) ”Kapkaç” olaylarının faili oldukları tespit edilmiş, Emir T. isimli şahsın işyerinden çalmış olduğu dizüstü bilgisayarı Aksaray semtinde bir seyyar satıcıya 200 TL karşılığında sattığı belirlenmiştir.
Konuyla ilgili yakalanan ve 10.08.2019 günü adli makamlara sevk edilen şahıslar tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.
Kamuoyunun bilgisine sunulur.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat