Beşiktaş’Tan Açıklama: "Başkanımızın Testi Negatif Sonuçlanmıştır"

Spor 22 Mayıs 2020 12:35
Videoyu Aç Beşiktaş’Tan Açıklama: "Başkanımızın Testi Negatif Sonuçlanmıştır"
A
a

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin Korona Virüs Testinin Negatif Çıkmasının Ardından Kulübün Resmi İnternet Sitesinden De Çebi'nin Sağlık Durumuyla İlgili Açıklama Yapıldı Ve "Başkanımızın Testi Negatif Sonuçlanmıştır" İfadeleri Kullanıldı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin korona virüs testinin negatif çıkmasının ardından kulübün resmi internet sitesinden de Çebi’nin sağlık durumuyla ilgili açıklama yapıldı ve "Başkanımızın testi negatif sonuçlanmıştır" ifadeleri kullanıldı.
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin sağlık durumuyla ilgili siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
"Başkanımız Ahmet Nur Çebi’ye, 13.05.2020 tarihli pozitif sonuç alınan Covid-19 testinin ardından yapılan antikor tarama testi ve 21.05.2020 tarihli Covid-19 testi ile klinik tarama çalışmaları negatif sonuçlanmıştır. Başkanımız Covid-19 enfeksiyonu ile ilgili herhangi bir bulgu göstermemekle birlikte gerekli takip ve izolasyon süreci Sağlık Bakanlığımızın önerileri doğrultusunda devam etmektedir." Siyah-beyazlılar ayrıca yönetim kurulu üyelerinin de aynı tarihlerde yapılan testlerin negatif olarak sonuçlandığını açıkladı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat