Belediye Meclis Üyesi Adayı Cemil Keskin’e tam destek

Sultangazi 11 Mart 2019 13:53
Videoyu Aç Belediye Meclis Üyesi Adayı Cemil Keskin’e tam destek
A
a

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala AK Parti’de gerek çalışma performansı, gerekse birlik ve beraberlik duyguları her geçen gün artarak devam ediyor. Bunların en büyük örneklerinden bir tanesi de Keskin Ailesinden geldi.

Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Adayı Cemil Keskin’e dostluğun ön planda olduğu ve samimi bir havada gerçekleşen, Sincik Gönüllüleri Derneğinde düzenlenen programla akrabalarından tam destek sözü.
Asıl görev şimdi başlıyor
Hep birlikte el birliği ile daha güçlü bir şekilde AK Parti bayrağını belediyede dalgalandırmak ve AK Parti Belediyeciliğini daha hızlı bir şekilde Sultangazi ’ye getirmek adına Belediye Meclis Üyesi Adayımız Cemil Keskin’e tam destek veriyoruz ifadelerini kullanan Keskin Ailesi mensupları, “Cemil Keskin kardeşimizin asıl görevi bundan sonra başlıyor. Çünkü arkadaşlarımızın hepsi birbirinden kıymetli, birbirinden değerli, çalışkan, mesleklerinde başarılı olan, kamuoyunda itibarlı arkadaşlarımızdır. Büyük AK Parti ailesinin fertleri olarak bugün hep birlikte ilçemizin geleceği için önemli bir tablo çizdik. Davası için bu yolda bir olan biz olan kardeşlerime bir kez daha başarılar diliyoruz” dediler.

Sincik Gönüllüleri Derneğinde düzenlenen programla Ak parti Sultangazi Belediyesi Meclis Üyesi Osman Yaşar, Adıyaman Eski Belediye Başkanı Necip Büyükarslan, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda davetli katıldı.
1000
icon
Ali erdogan 12 Mart 2019 06:54

Yolun acik olsun allah yardimcin olsun cemil bey allah yolumuzu acik ve guzel hak yolunda zamaninizi harcarsiniz insallah basaracagindan eminim destek iyim desteyinim guzel insan allah guzel hizmet lerinlen seni odullendirir insalah

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat